אודות המעצבים ליאור ודורין סגול

זוג המעצבים, ליאור ודורין סגול, העוסקים בתחום עיצוב האופנה למעלה מתשע שנים, מציעים לכם הרבה יותר מחליפה מסוגננת ובדים איכותיים. כל אחת מחליפות החתן של ליאור ודורין סגול, מותאמת בהתאמה מלאה למבנה גופו ולאישיותו של הלובש אותה, היא נוחה מאד וגם נראית נפלא.

בזכות השירות, המקצועיות וגם יכולת העיצוב של בני הזוג, נהנים המוני לקוחותיהם ממגוון רחב מאד של אפשרויות וסגנונות, שמהם הם יכולים לבחור, וזאת לצד הקשבה מלאה לכל צורך, מענה אישי וליווי צמוד.

איכות, סגנון ומקצועיות ברמה גבוהה

המעצבים ליאור ודורין סגול מאמינים בעיצוב ללא פשרות. הן חליפות החתן שהם מעצבים והן בגדי הנשים והנעליים שהם מציעים, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עולם האופנה וכוללים תשומת לב רבה לכל אחד ואחד מהאלמנטים העיצוביים שבהם.

בני הזוג, שהפכו, במשך השנים, למכתיבי אופנה, נהנים מהצלחה בתחום ומציעים פתרונות ללקוחותיו הרבים, המלווים אותם כבר תקופה ארוכה. בני הזוג אחראיים על עיצוב חליפותיהם הזוהרות של כוכבי התכנית המצליחה "רוקדים עם כוכבים", וזאת במהלך שתי העונות האחרונות. בנוסף, הם אחראיים גם על עיצוב בגדיהם של אמנים וזמרים רבים, כמו אייל גולן, ליאור נרקיס, קובי פרץ, משה פרץ, רגב הוד, שלומי קוריאט, אקי אבני ועוד רבים וטובים.

לאור הצלחתם בתחום בגדי הגברים, ובעיקר בתחום עיצוב חליפות החתן, החליטה דורין להרחיב את תחום עיסוקה, ופתחה בית אופנה מקביל מוביל בתחומו, המתמחה בעיצוב בגדי נשים, נעלי נשים, נעלי כלה וגם נעלי גברים. בני הזוג, האחראיים על עיצובם של בגדי גברים בעיצוב מוקפד במיוחד, מחדשים את קולקציית בתי האופנה שלהם מדי שנה ודואגים לסגנון עיצוב נקי, בדגש רב על גזרות בהתאמה מלאה למבנה הגוף ועל בדים באיכות גבוהה במיוחד ובתפירה ללא פשרות.

התאמה מלאה לכל טעם ושילוב מושלם בין איכות ליופי

העיצובים הרבים של ליאור ודורין סגול משלבים בין איכות ליופי. זוג המעצבים, שמאמינים בליווי צמוד של הלקוח ובמתן מענה נקודתי ויחס אישי לאורך כל הדרך, מעסיקים צוותים מקצועיים, המתמחים באופנה ומעניקים לכל לקוח או לקוחה את הטוב ביותר. בסלון החתנים של בני הזוג זוכים החתנים לעתיד ליחס מפנק, לכמה שעות של שקט ובעיקר לאווירה נעימה, וזאת, רגע לפני כניסתם אל מתחת לחופה. לקוחות רבים מדווחים על שירות בלתי רגיל, על יחס חם וכמובן על חוויה שאין כמותה. בני הזוג, שיודעים להתאים באופן הנכון את החליפה אל החתן המיועד, מאפשרים לכל אחד, המעוניין ליהנות משירותיהם, לקבל את המענה המתאים לו וליהנות מבגד נוח, מרהיב ביופיו, מסוגנן מאד ומעוצב בקפידה, המלווה אותו באחד הימים החשובים בחייו.

מחירים נוחים ומשתלמים וקולקציות חדשניות

המחירים הנוחים של חליפות החתן ונעלי הנשים, הגברים או הכלות, המוצעים כיום על ידי זוג המעצבים, מאפשרים לכל אחד, המעוניין ליהנות ממוצר איכותי ומשירות מקצועי, לעשות זאת מבלי לשבור תכנית חיסכון. כל אחת מחליפות החתן וכל בגד המיועד לנשים, מוצעים במחירים אטרקטיביים ביותר, הנחשבים לסבירים מאד בשוק כיום. כל זאת, כמובן, מבלי לפגוע באיכות הבד, בגזרות וברמת הגימור. בזכות הידע הרב וגם הניסיון שצברו בתחום, חולקים בני הזוג, ובעיקר דורין, טיפים חשובים עם אתרי האופנה הנחשבים כיום, טיפים שעוזרים להתלבש נכון, לבחור נכון, ובעיקר גם להיראות נכון!

חליפות החתן, בגדי הנשים וגם הנעליים של המעצבים ליאור ודורין סגול הם הרבה יותר מבד איכותי ומעיצוב מרהיב. הם נוחות, סטייל והמילה האחרונה בתחום האופנה!

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE