איך בוחרים חליפה לגבר?

איך בוחרים חליפה לגבר?

זה לא סוד שגבר בחליפה זו אמירה. ההבדל בין מה שאתם משדרים בג'ינס וחולצה או לבושים חליפת עסקים הוא הבדל של שמים וארץ. חליפה לעולם תהיה שייכת למראה הקלאסי ולרוב הגברים (גם אלו שלא לובשים רשמי לעולם) תהיה חליפה כלשהי בארון, תלויה ומחכה שיוציאו אותה לסיבוב. אז למי שרוצה לרענן את החליפה שבארון, קבלו כמה טיפים כלליים לבחירת החליפה המתאימה לכם ולסיטואציה.

איך בוחרים חליפה לגבר?

איך בוחרים חליפה לגבר ?

תקציב – איכות החליפה מול ההשקעה

פעם היה צריך לקחת משכנתה בשביל לרכוש חליפה אמיתית ואיכותית אבל היום המצב מאוד שונה. בתקציב סביר בהחלט תוכלו למצוא חליפות נהדרות שישמשו אתכם בכל מיני מקומות. מה שכן חשוב לציין שככל שתשקיעו יותר תקבלו חליפה יותר שווה כמו שבכל דבר בחיים. אז חישבו טוב כמה אתם רוצים להוציא וכך גם תצמצמו את האפשרויות ותקלו על תהליך הבחירה.

קיץ, חורף ומה שביניהם

במצב אידיאלי תהיה לכם בארון חליפה אחת לפחות לקיץ ואחת לפחות לחורף. למה צריך חליפות שונות אתם שואלים? ובכן, יש לא מעט סוגי בד מהם תופרים חליפה וכל אחד מהם מתאים לאקלים מסוים. לא נאחל לאף אחד להסתובב בחליפה כבדה מבד עבה ואטום ביולי-אוגוסט בישראל ולא חשוב כמה תותח המזגן בחדר. כשאתם בוחרים חליפה ודאו שהיא מתאימה לעונת השנה בה אתם רוצים להשתמש בה. קיץ מצריך בדים יותר אווריריים וקלים בעוד בחורף אפשר ורצוי לבחור את הבדים המחממים כמו למשל חליפה מבד שהוא 45%  צמר בשילוב פוליאסטר; כך גם יהיה לכם חמים ונעים וגם יהיו פחות קמטים והחליפה תראה מהודרת לאורך זמן. כללי עונות השנה נכונים לגבי המכנסיים, החולצה וכמובן הז'קט שבחרתם במידה והלכתם על סט.

חליפה לגבר

חליפה לגבר

לקנות סט או להכפיל את האופציות

אפשר לקנות מהקולב בחנות חליפה לגבר בסט מלא בצבע אחד תואם. ואפשר גם אחרת: אם אתם חושבים שאתם בעלי חוש אופנה מפותח מעט או שיש לכם אנשים טובים שאתם סומכים על החוש שלהם בתחום נסו ללכת על משהו יותר פרקטי: קנו לכם חלקים שונים של חליפות אותם אפשר לערבב אחד עם השני וליצור כל פעם חליפה אחרת. אם תקנו כמה פריטים מכל חלק של החליפה בנפרד אבל בצבעוניות וגזרות שיכולות ללכת ביחד אתם מרחיבים מיד את האפשרויות שלכם. רק כאמור חייבים לשים לב שהחלקים אכן תואמים חלקים אחרים כדי לא לקבל מראה מרושל שזה ההיפך ממה שאתם רוצים ודאי לשדר.

 

ספקטרום הצבעים של החליפה

חליפה יכולה לבוא במגוון צבעים. תוכלו ללכת על צבעים כהים ורשמיים או בהירים ופחות מחייבים (מה שנקרא "קז'ואל אלגנט"). חליפה שחורה היא הבחירה ה"כבדה" והיא משדרת משהו מאוד רשמי ומעונב, מתאים לאירועי ערב בעיקר. חליפה אפורה בגוונים שונים תהיה מושלמת עבורכם לרוב האירועים וזוהי גם הסיבה שזהו הצבע הכי פופולארי בקניית חליפות לגברים. אם תרצו לשדר מעט יותר תחכום כמו המנהלים הבכירים שלכם דעו שחליפה בצבע כחול היא אחד הסממנים. חליפה בכחול כהה מיד משדרת כוח ו"דרגה" גבוהה יותר בהיררכיה.

חליפות גברים

חליפות גברים

חליפות לגברים

חליפות לגברים

חליפה לגבר

חליפה לגבר

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE