איך בוחרים חליפת חתן מעוצבת

אם אתם עומדים להתחתן בקרוב, חליפת חתן מעוצבת אינה עוד משהו שצריך לדאוג לו. החליפה היא אחד הדברים שמייצגים אתכם ואת מי שאתם, היא הדבר שילווה אתכם כל הערב ואותו תזכרו עוד שנים רבות לאחר החתונה.

בעבר, בכל חתונה היה דגש על שמלת הכלה, שתהיה יפה, מפוארת, תחמיא לגזרת הכלה ותענה על כל חלומותיה, ואילו חליפת החתן היתה פריט שלא שמו אליו את הלב, כאשר כל החליפות היו דומות עד כדי זהות: חולצה לבנה ומעליה ז'אקט עם עניבה. היום, לא עוד. חליפת החתן המעוצבת מייחדת את החתן ואת מי שהוא. אפשר לשמור על מראה סולידי, אבל אפשר גם להשתולל עם שלל צבעים, גזרות וסגנונות.

suits-2016-2017-25

חולצה בצבע ורוד? ז'אקט בצבע בורדו? כן. הכל הולך. כמובן שחשוב להתאים את החליפה המעוצבת לחתן, לסגנון שמדבר אליו ומקנה לו מראה שיגרום לו לחייך מול המראה. האחד יעדיף סגנון עדין יותר, צבעים סולידיים וקווי תפר לא צעקניים, והאחר ירצה לבלוט עם צבע בולט, עניבה מיוחדת וקווי תפר ייחודיים ולא שגרתיים. מה שחשוב זה שאתם תאהבו את החליפה והחליפה תבליט את מי שאתם באמת.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE