איך לבחור חליפת חתן ולהישאר בחיים

איך לבחור חליפת חתן ולהישאר בחיים

איך לבחור חליפת חתן ולהישאר בחיים

איך לבחור חליפת חתן ולהישאר בחיים

כמה מכם חתנים עתידיים, הגיעו לרגע שבו אתם צריכים לבחור מה ללבוש ונכנסתם לדכדוך קל ותסכולים.. כי ממתי צריך הגבר הממוצע להתעמק בלבושו? הלוואי ויכולתם להתחתן בג'ינס וטי שירט ו.. עזבו אותי בחייכם. אז זהו שבחירת הלבוש יכולה אמנם להיות מתסכלת אבל אם תתנו צ'אנס ותפתחו אופקים תוכלו אולי להפוך אותה לפרויקט נחמד שאף יקנה לכם כלים ליהנות מקניית בגדים גם בעתיד. ובכל זאת מדובר בערב מיוחד ותסכימו איתנו שלא יזיק לכם (ובעיקר לא לכלתכם הנרגשת) אם תיראו במיטבכם. אז קבלו כמה עצות מאיתנו שאולי יעזור לסיים את הפרויקט בהצלחה ועם חיוך.

איך בוחרים חליפת חתן

איך בוחרים חליפת חתן

שלו ושלה – חליפות לחתנים

מאחורי כל כלה יפהפייה עומד החתן החתיך. זה הערב שבו תרצו להיות בטוחים בעצמכם, מטופחים ומרשימים. את התמונות שילוו אתכם כל החיים תרצו ודאי להראות לילדכם יום אחד ואולי להתרפק עליהן בעצמכם מפעם לפעם. אז מאחר וחתונה היא עסק זוגי לכל דבר, אולי גם תכנון הלבוש יכול להיות פרויקט משותף? שבו עם בת זוגכם ונסו ביחד לחשוב על "חבילת לבוש זוגית". בחרו צבע שיהיה מכנה משותף בלבוש שלכם. אולי פרח בשערה שיתאים לעניבה או חליפת חתן עם אבנט חגיגי סגלגל בצבע תואם לכפפות לכלה או לפרפרים רקומים על השמלה. אין סוף לרעיונות ותכנון משותף יכול להכניס הרבה שמחת חיים לתהליך. ובכלל, לא יזיק לך לקבל חוות דעת של האישה שבחרת, היא בטוח מבינה בבגדים יותר ממך…

חליפות לחתנים

חליפות לחתנים

חליפה בהתאמה אישית

אם אתם לא יודעים מה אתם מחפשים, למה שלא תשאירו את זה ביד המומחים? המלצתנו היא לגשת למעצב אופנה שמתמחה בתחום חליפות לחתנים ועוסק בהתאמה אישית של חליפה מנצחת במיוחד עבורכם. מה שאתם לא יודעים ישלים לכם המעצב. הוא ידע איזו חליפה מתאימה במיוחד למבנה גופכם ויתאים כמובן את המידות להיקפים והגובה. הוא ידע לומר מהם הטרנדים החמים ויוכל להראות לכם דוגמאות לחליפות המוצלחות ביותר המסתובבות היום בשוק המקומי והעולמי. הוא יעזור עם עצות טובות לגבי הצבע שהכי יהלום אתכם וכמובן יתאים לכם אביזרים שיהלמו את הטעם האישי שלכם – נעליים, חגורה, עניבה, חפתים ועוד. ואולי הכי חשובה תהיה עזרתכם במציאת החליפה שתהיה הכי נוחה שאפשר שאיתה תעברו את הערב בנעימים וללא שום תקלה בתחום הלבוש בין אם בחופה, בסיבובים בין האורחים או כשתקרעו את רחבת הריקודים בצעד תימני.

חליפת חתן

חליפת חתן

חליפה בהתאמה אישית

חליפה בהתאמה אישית

גברים חושבים בצורה פרקטית – חליפת חתן

משהו אחד שאולי יעזור לכם בתהליך הבדיקה והבחירה הוא לחשוב קדימה: לראות אלו חלקי לבוש בחליפה הנבחרת יכולים לשמש אתכם גם בעתיד. אם זו החולצה שאפשר אחר כך ללבוש לאירוע השנתי של המשרד או חגורה שתתאים בול גם לג'ינס שאתם אוהבים לצאת איתו. שלא לדבר על נעליים שיוכלו לשמש אתכם עוד רבות אם תבחרו כאלה שיהיו לכם נוחות וידידותיות. ווסט מבריק יכול להפוך אתכם לגברים הכי מתוחכמים באולם כשתצאו עם האישה למועדון ריקודים ויגרמו לה לזכור שוב למה התחתנה אתכם. שווה, לא?

חליפות לחתנים

חליפות לחתנים

איך לבחור חליפת חתן

איך לבחור חליפת חתן

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE