איך לבחור חליפת חתן

איך לבחור חליפת חתן?
המדריך השלם לבחירת חליפת חתן.

היום הגדול מתקרב סגרתם על אולם, צלם, דיג׳י זמר או להקה, האישה כבר יודעת בדיוק איך הכל הולך להיות ביום המיוחד בחייכם, אבל אז אתה עוצר ושובר את הראש… מה אני ילבש? מאיפה מתחילים? צריך חליפה מושלמת אבל מי יכול לעזור לי בזה? מה הדגשים החשובים באמת לפני שבוחרים וסוגרים על חליפת חתן?

אז נכון רוב הגברים לא הולכים ביום יום עם חליפות חתן, הלוק של הג'ינס וה T שירט מתלבשים עלינו יותר מאשר חליפת החתן, ולחפש בגד שיתאים לחתונה לא יכול להסתיים בסיבוב קצר בקניון… (חייבים להיות מיוחדים ושלא יווצר מצב שבו אחד האורחים בחתונה חושב את אותה חולצה או מכנס…),
לכן אנו בחליפות חתן ליאור סגול, בחרנו לתת לכם מספר טיפים ודגשים כדי להגיע מעט יותר מוכנים.

הטיפ הראשון והחשוב מכולם הוא ללכת יחד כדי שתהיה התאמה כללית בסגנון ההופעה הזוגית שלכם ושהאישה לעתיד לא תהיה מופתעת וביום החתונה תשלח אותך לחפש חליפה חדשה כי ״עם החליפה הזו אני לא מתחתנת איתך״ (כן גם זה כבר היה לנו בסטודיו חתנים).
דבר נוסף הוא לחשוב יחד בראש מה אני רוצה ללבוש… (חליפה שלמה או רק חולצה וג׳קט וכ׳ו) ולמרות זאת רצוי להגיע עם ראש פתוח לרעיונות חדשים.

הטיפים לבחירת חליפת חתן.
1. תגדירו תקציב, גם אם החליפה נועדה לערב אחד (למרות שרוב החליפות יכולות לשמש אותנו גם בחגים לפחות חלק מהחליפה (חולצת החתן, ומכנסי החתן) צריך לקחת בחשבון בעת רכישת חליפת החתן שאין טעם ברכישת חליפת חתן יקרה שתמצא את מקומה בסוף הארוע בארון ולא תהיה שמישה יותר. לכן כדאי לנו לקחת בחשבון את התקציב שלא נרכוש חליפות בסכומים גבוהים מידי ולהתאים את הבגד הנכון לתקציב הקיים, ולא להיפך, לכן אנו בליאור סגול חליפות חתן דאגנו להתאים את החליפות המושלמות במחירים חסרי תקדים (בקנה מידה של רמה אירופאית מהגבוהות ביותר במחיר מתאים לכל כיס).
2. חישוב נכון של זמנים, כדי להתאים לחתן את החליפה באופן מושלם סלון החתנים, ידאג לקחת את המידות המדויקות של החתן לעתיד, ולהתאים לכם את החליפה באופן מושלם, בדיוק כמו ש שמלת הכלה מגיעים מספר פעמים כדי לדאוג שהבגד ישב כמו שצריך כך גם כאן נרצה להוציא אותך ביום החתונה עם חליפת חתן שתתאים בדיוק לך ושלא יפסיקו להחמיא לך. מומלץ להגיע אלינו מספר שבועות לפני החתונה, ואם אתה מתכנן לרכוש חליפה הנתפרת למידותיך (כמו שניתן לרכוש אצלנו) יש להגיע לפחות שלוש פעמים למדידות, ולכן הגעה ראשונית של לפחות חודש מראש ולא פחות.

מומלץ לבדוק ולהשוות מחירים ועוד מספר דברים כגון:
מקצוענות: לעסק שאליו נגיע יש ניסיון וידע קודם שיוכל להמליץ לנו על בדים נוחים לזמן הצילומים ולרחבת הריקודים, המוכרים גם צריכים להיות בעלי ידע בגזרות המתאימות ביותר למבנה הגוף של החתן, תשאלו כל שאלה שעולה לכם לראש ידע זה כוח כדאי שתדעו ותבינו על מה אתם משלמים בדיוק (יש הבדל בין בדי פשתן/כותנה וסנטטיים וכדאי לדעת מה הכי מומלץ לכם מבחינת העונה והנוחות).
להתחבר למקום ולאנשים – ביום החתונה החתן מתרגש ולחוץ מעט, חשוב מאוד שיהיה ״קילק״ בין סלון החתנים לבין החתן כדי שתוכל לצאת ליום המיוחד כשאתה שלם עם עצמך ועם ההופעה שלך, גם לחתן מותר להרגיש שזה היום שלו, ועל כן ראוי שיקבל את מלוא תשומת הלב.

אנו בחליפות חתן ליאור סגול נשמח לענות על כל שאלה ולעשות לכם את היום המושלם ליותר ממושלם! ליצירת קשר לחצו כאן.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE