איפה אפשר למצוא חליפת חתן?

 איפה אפשר למצוא חליפת חתן?

איפה מוצאים חליפה לחתן?

איפה מוצאים חליפה לחתן?

התקשרתם כבר לכולם לספר – אמא ואבא, סבא וסבתא, דודים, בני דודים, החבר'ה מהעבודה, הבנות מהפילאטיס, אפילו במכולת השכונתית בירכו אתכם כבר למזל טוב; עכשיו חייבים להתחיל לארגן את העניינים!

זה נראה כאילו בת זוגכם יודעת בדיוק מה לעשות. עם מי לדבר, לאן ללכת. קיבלת רשימת מטלות ואתה הזרוע המבצעת. אבל דבר אחד היא השאירה לך… לך תבחר מה ללבוש (ואל תשכח להראות למישהו שסומכים עליו לפני החתונה). לאן הולכים, איפה בוחרים, מה האפשרויות – אנחנו כאן לעזור. יאללה מתחילים:

חליפה לחתונה

חליפה לחתונה

חליפה לחתן – איפה מתחילים לחפש את החליפה הנחשקת

כלי החיפוש האהוב הראשוני הוא להמלצתנו – האינטרנט. לפני שאתם יוצאים מהדלת ומתחילים לחפש חניה ולעבור מסע חיפוש מפרך בחנויות, תעשו סיבוב וירטואלי ותראו מה בכלל יש לשוק להציע בענייני חליפה לחתן. כדאי לגבש רעיונות כלליים לגבי מה אתם חושבים שיתאים לכם ויהלום הן את הגוף והן את האישיות שלכם. כנסו לפורומים של מתחתנים וקראו קצת תגובות של חבר'ה שכבר בחרו. היכנסו לאתרים של מעצבים מובילים ובחלקם תוכלו אף לקבל הצעות מחיר או סדרי גודל של עלויות לעזור לכם לתכנן תקציבית את הנושא.

איפה מוצאים חליפה לחתן?

איפה מוצאים חליפה לחתן?

 

חנות בגדים או סטודיו לעיצוב אופנה?

אנחנו מכירים גם גברים שבכלל לא יקנו חליפה לחתן חדשה אלא ינברו בארון שלהם או של חברים ולמצוא משהו מחויט ומכובד. אבל אם אתה כן בעניין של לנצל את ההזדמנות ולהשקיע בעצמך בלבוש חגיגי במיוחד לערב כלולותיך אז יש לאן ללכת מעבר לארון של החבר.

האופציה הפשוטה יחסית היא ללכת לאחת מחנויות הבגדים במותגים המוכרים ולהתחיל למדוד חליפות גברים אלגנטיות, חליפה לחתן או כל דבר העולה על רוחכם. נכון שלא תמצאו שם את המילה האחרונה באופנת חתנים והסיכוי למשל למצוא איבזור מיוחד או צבעוניות חגיגית במיוחד (מי אמר חליפה לבנה?) הוא לא גדול. היתרון? זה ליד הבית שלכם וזה יצא בטוח זול יותר. דרגה אחת מעל תמצאו את חנויות האופנה שמתמחות באופנת גברים אלגנטית – חנות עם חליפות מושקעות ביניהן תוכלו אולי למצוא חליפה לחתונה. רחוב דיזינגוף בתל אביב או שדרות ירושלים ביפו הם אזורים שפעם היו מרכז לכּלות ישראל – היום הם גם כתובת לגברים ללכת ולמצוא חליפה לחתונה.

והאופציה השלישית אם אתם באמת מוכנים לפרגן לעצמכם לבוש של פעם בחיים היא ללכת לסטודיו לעיצוב אופנה שמתמחה בחתונות ובגדי חתן, ויש לא מעט כאלו. ומה עושים שם?

חליפה לחתן

חליפה לחתן

בחר לך חליפת חתן אצל מעצב בגדי גברים

אם בחרת באופציה השלישית והגעת לאיש מקצוע שמתמחה בדיוק במה שאתה מחפש, אתה בידיים טובות. הוא ידע לעזור לך בכל שלבי התהליך לבחירת חליפה לחתן שנכונה עבורך: תחילה החלק היצירתי מחשבתי, בחירה מה לובשים. אחר כך – יוצגו לך האופציות השונות במסגרת הבחירה שלך – צבעים, אביזרים משלימים, חלקי חליפה וכן הלאה. ולבסוף יקחו ממך מידות כדי לתפור את החליפה לחתונה במידותיך המדויקות שתתאים בול ותהיה תומכת ונעימה במהלך הערב הגדול. פינוק או לא?

חולצה לחתונה, מתחתנים 2012

חולצה לחתונה, מתחתנים 2012

חליפה לחתונה קטלוג

מי מכם שרוצה למצוא חליפה לחתונה בייתר קלות, מוזמן לעיין בקטלוג החליפות ואף להגיע למדידות אצל ליאור סגול בסלון החתנים המפנק!

חליפה לחתונה

חליפה לחתונה

חליפה לחתונה

חליפה לחתונה

חליפה לחתן דוגמאות

מי מכם שרוצה להשקיע בחליפה לחתן (ובעצמו) ביום חתונתו או שרק רוצה לאוורר את מלתחת הבגדים שלו בחליפה יוקרתית ויפה, מוזמן לעיין בקטלוג ואף להגיע למדידות אצל ליאור סגול, בסלון החתנים המפנק.

חליפה לחתן

חליפה לחתן

חליפה לחתן

חליפה לחתן

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE