המדריך למציאת בגדים חתונה

המדריך למציאת בגדים לחתונה

בחירת הבגדים של הכלה והחתן יכולה להיות אחת המטלות היותר נעימות שלכם כזוג, הכל תלוי בכם. מה שבטוח רצוי כי תהיו מתואמים וחליפתו של החתן תהיה גם איכותית והולמת וגם תואמת לשמלת הכלה הנבחרת. זה לא אומר שהחתן צריך ללבוש חליפה לבנה אבל לפעמים מדובר בטאצ' עיצובי קטן כמו התאמה של עניבה לצבע הצעיף או הרקמה של הכלה ותקבלו מראה הרמוני ומעורר התפעלות. מה שבטוח? אתם תיראו במיטבכם וכל פעם שתציצו בתמונות החתונה תחייכו בפנים כשתיזכרו איך דאגתם להתאים את הלבוש האחד לשנייה.

המדריך לבגדי חתונה

המדריך לבגדי חתונה

למה לעבוד קשה…

אם לשמלת כלה או בגדים לחתן ההמלצה שלנו היא ברורה. לכו למעצבי בגדים מקצועיים שיעזרו לכם להתאים לעצמכם את הלבוש האולטימטיבי לערב חגיגת הכלולות. לנשים – התייעצו עם חברות קרובות וקבלו המלצות לתופרת בסלון כלות או באופן עצמאי. נמליץ לגבש רעיון כללי ותקציב לפני שתיפגשו איתה. שימו לב שאחת לתקופה גם יש מבצעים יפים של הסלונים השונים, אז אם אפשר להוריד עלויות למה לא.

בגדים לחתן

בגדים לחתן

לחתנים שלנו נמליץ גם כן לפרגן לעצמכם מעצב צמוד משלכם. זה מותר וזה מקובל היום גם לגברים. כך יהיה לכם התהליך כולו יותר קל ויותר נעים וגם התוצאה תהיה טובה יותר. היום עם המעצבים הנפלאים שיש בישראל שמתמחים בבגדי גבריםבגדים לחתונה ולאירועים  – גם אין סיבה שלא. מעצב שמתמחה בבגדי גברים ידע יותר טוב מכם מה יהיה לכם יפה וכמובן במה יהיה לכם נוח. בנוסף, אין הרבה אנשים שיבינו כמוהו בטרנדים הכי לוהטים וראויים שמציע שוק אופנת הגברים בעולם. ולפני שתעשו פרצוף תמוהה של "מה זה קשור אלי", תזכרו שבערב החתונה ככל שתרגישו יותר טוב ככה יותר תיהנו והערב יהיה בלתי נשכח. תופתעו כמה השפעה יש ללבוש שלכם על הערב כולו עבורכם.

בגדים לחתונה

בגדים לחתונה

גם לחתן יש מעצב. מה עכשיו?

עכשיו כשיש לכם ליווי אישי של מישהו שמבין עניין אפשר לדבר "ביזנס". לפני הכל שבו לפגישה אישית עם המעצב שבחרתם אצלו בסטודיו כדי להרגיש את המקום ולהתרשם. בפגישה תוכלו לשתף אותו בחזון שלכם לחליפה אם יש כזה או לתת לו לזרוק לכם רעיונות. המעצב הוא שיפתור ויפשט מעט עבורכם את השאלה מה ללבוש לחתונה. הוא יבחן את מבנה גופכם ויתאים עבורכם את הגזרה המתאימה ביותר ואת הבדים הנוחים ביותר; הוא יציע לכם את הצבעים שהכי יהלמו אתכם בהתאם להעדפה שלכם כמובן והוא גם ידע להציע איבזור מתאים שעליו לא חשבתם בכלל. אל תשכחו לגלות לו מה לובשת הכלה (הכי טוב? חברו אותו ישירות איתה) וכך ידע איך לעשות את ההתאמה בין הבגדים לחתן לבגדי הכלה. כפתור מיוחד, קישוט בדש הז'קט, עניבה או חגורה שיהיו הטאצ' הסופי שיהפוך את החליפה למושלמת ותואמת את בת זוגכם. המדידות בהמשך חשובות כמובן אז אל תהיו עצלנים! הקשיבו להנחיות של המעצב וסמכו עליו שהוא יודע על מה הוא מדבר. בסופו של דבר ההשקעה תשתלם ותצאו לחופה כשעליכם חליפת החלומות ובגדים לחתונה מושלמים.

בחירת בגדים לחתונה

הבחירה של בגדים לחתונה צריכה להיות דבר כיפי שעושים בדרך לחופה. בואו ונודה שלא כל יום יוצא לכם להשקיע בלבוש שלכם או בבגדים לחתן בשבילכם! פה זה ממש הזמן והמקום להתחיל ולהשקיע. תעיינו לכם בקטלוג הבגדים לחתונה ובבגדים לחתן ובואו כבר היום למדוד חליפות יוקרה מפוארות, מהבדים הכי נוחים ואיכותיים, אצל המעצב ליאור סגול, בסלון החתנים המפנק שלו.

בגדים לחתונה

בגדים לחתונה

בגדים לחתונה

בגדים לחתונה

מתלבטים מה ללבוש לחתונה

עוד מתלבטים מה ללבוש לחתונה, פה נגמרים הלבטים. גם אם אתם רק אורחים בחתונה בואו לגלות את בגדי הערב של המעצב ליאור סגול כבר עכשיו. היום יימצא לשאלה מה לובשים לחתונה פתרון. צרו קשר ובואו למדוד..

בגדים לחתן

בגדים לחתן

בגדים לחתן

בגדים לחתן

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE