בגדי ערב לגברים

בגדי ערב לגברים

הדרך הבטוחה עבור גבר לזכות בנקודות זכות בקרב אנשים בסביבתו היא לשדרג את הלבוש שלו, בבוקר או בערב. בחרנו לשים פוקוס על בגדי ערב לגברים. בגדי ערב מושקעים הם כבר מזמן לא בלעדיים לנשים בלבד ואם אתם עדיין לא מעורים בתחום אולי כדאי להציץ במה שיש לנו להגיד, כי.. הגיע זמן שגם אתה תדע איך "להפתיע בהופעה מרשימה".

בגדי ערב לגברים

בגדי ערב לגברים

ים של אופציות, רק תבחר

מה לבחור? תלוי באופי האירוע שאליו אתם צריכים להתלבש. בין אם מדובר באירוע ממש או סתם יציאה עם חברים או עם בת הזוג, יש לכם מגוון אופציות של בגדי ערב לגברים. למשל, אם הוספתם לג'ינס רגיל וטי שירט שבחרתם ז'קט מחויט מרשים – כבר שדרגתם את ההופעה באופן משמעותי. רוצים לשדרג עוד? שדרגו את החולצה לחולצת כפתורים איכותית של מותג גברים שאתם אוהבים. קיבלתם תיאבון ורוצים לשדרג אפילו עוד? אין בעיה, החליפו את הג'ינס במכנס מחויט ועכשיו בטוח תסובבו ראשים בהרבה פחות מאמץ.

קטלוג בגדי גברים

קטלוג בגדי גברים

איפה קונים בגדי ערב לגברים?

השוק היום מציע יותר ויותר אופציות לגברים. גם חנויות מותג רגילות שנמצאות בקניונים הרבים (או ברחובות הראשיים בערים) מציעות היום ליינים שלמים של בגדי ערב. אז בפעם הבאה שאתם נכנסים לחנות כזו, אל תתעכבו רק ליד מדפי הג'ינסים וקולבי חולצות פולו, המשיכו ומדדו גם ז'קטים, חולצות מכופתרות וכמובן מכנסיים מתאימים שאינם ג'ינס. בנוסף, למי שיכול ורוצה להשקיע בעצמו קצת יותר (למה לא, גם לכם מגיע!) – לכו לבוטיקים לגברים שבהם אפשר גם לעצב לעצמכם בגדי ערב הולמים. ככה תוכלו באמת לבחור פריט-פריט שייתפר למידותיכם ולא להתפשר על מה שמונח על המדף. אז כאשר המוכרת תשים לכם בשקית קטלוג בגדי גברים, אל תעיפו אותו הצידה עם השקית, אלא קחו כמה רגעים ודפדפו בו כדי להכיר את החומר והאפשרויות מהם תוכלו לבחור. אין צורך להשקיע בכך יותר מידי מחשבה. השאירו את הקטלוג בסלון עם עיתוני הבוקר, ובין פרסומת אחת לשנייה תוכלו לעשות לעצמכם יופי של שירות ולהעשיר את הידע שלכם. כמה רע כבר יכול להיות אם תבינו בביגוד לגבר?!

קטלוג בגדי גברים

קטלוג בגדי גברים

מה לא לעשות?

יצירתיות היא דבר מבורך אבל השתדלו שלא להשתולל יותר מידי, מכיוון שהתוצאה עלולה להיות מאוד לא מחמיאה… אנחנו מדברים בעיקר על צבעים שלא מתאימים, בין אם הם אינם הולמים אתכם או שאינם מתאימים לאירוע אליו אתם הולכים. אתם לא בטוחים? תבקשו עזרה בחנות; זו העבודה של האנשים שנמצאים שם, לעזור לכם.

בנוסף, הקפידו לרכוש בגדים שיתאימו למבנה גופכם ולגודל שלכם. אל תתחבאו בבגדים גדולים מידי כי הם לא יחמיאו לכם. כנ"ל לגבי בגדים שיהיו צמודים מידי, כך לא תיראו טוב וגם יהיה לכם מאוד לא נוח. שוב, אם צריך – היעזרו באנשי מקצוע שיכולים לתת לכם עצה אובייקטיבית.

קטלוג בגדי גברים

קטלוג בגדי גברים

השלימו את המראה עם נעליים ואביזרים

נעליים טובות גם יחזיקו לכם זמן רב וגם יהיו מאוד שימושיות למגוון אירועים ויציאות מהבית. אז החזיקו זוג בשחור וזוג בחום, כדי שתמיד תהיה לכם אופציה להתאים את הנעליים לבגדים מבחינת צבעים.

אביזרים מוצלחים יכולים לשדרג את המראה שלכם אפילו יותר! כפתורים מעניינים, עניבות יצירתיות או חגורות איכותיות – כל אלו נמצאים שם בחוץ ובמגוון נהדר של רעיונות וסגנונות.

קטלוג בגדי גברים

קטלוג בגדי גברים

 

 

 

 

 

 

 

 

בגדי ערב לגברים

בגדי ערב לגברים

בגדי ערב לגברים

בגדי ערב לגברים

 

בגדי ערב

הינכם מוזמנים לעיין בקטלוג בגדי ערב שלנו. כל יום אצל ליאור בסלון החליפות הוא חגיגה לאפנה, אם יש מעצב שיכול למצוא לכם את החליפה המתאימה זה ליאור סגול. ליאור מצויד בניסיון רב, לא בכדי הוא נבחר להלביש שוב ושוב את מתמודדי התכנית רוקדים עם כוכבים.

צרו קשר כבר עכשיו ובואו למדוד את בגדי הערב הבאים שלכם.

בגדי ערב

בגדי ערב

בגדי ערב

בגדי ערב

בגדי ערב

בגדי ערב

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE