בחירת בגדים לבר מצווה

בחירת בגדים לבר מצווה

 

בגדי בר מצווה

בגדי בר מצווה

תרצו או לא, הילדים גדלים לכם מול העיניים ובמהירות מסחררת.  אתמול עוד החלפתם חיתולים והיום סגרתם גן אירועים נחמד בו תקיימו לקיים לנער הפרטי שלכם חגיגת בר מצווה שמחה. עכשיו אתם יושבים ומתלבטים מה כדאי לבחור ללבוש לבר מצווה? לעצמכם קל יותר, אבל מה ילבש הנער? תתפלאו אולי, אבל בטח כבר יש לו כמה רעיונות משל עצמו. הוא רואה טלוויזיה, מסתובב בקניונים, גולש באינטרנט, מוזמן לאירועים של חברים – סך הכל הוא נחשף להרבה אפשרויות.

לבחור בלי לאבד את הראש

לפני שאתם רצים וקונים בגדים לחתן בר מצווה הנרגש שלכם חשוב שתעשו אולי יחד תיאום ציפיות מוקדם. חפשו יחד באינטרנט ותגבשו כמה רעיונות לבגדים שראיתם שהם לטעמכם. אחר כך רצוי מאוד להגדיר מסגרת תקציב הולמת כדי שלא תמצאו את עצמכם מוציאים סכומים חסרי פרופורציה (רוב הסיכויים שפעם הבאה שתוציאו את החליפה הזו מהארון תהיה כדי להעביר הלאה מתנה לחברים או קרובים). היום גם קיימת האופציה להשכיר בגדי בר מצווה, חליפה או דברים אחרים.

נער – גבר, החליפה נשארת חליפה

 

 

 

 

 

כמו לגברים, הדרישות של חליפה נשארות פחות או יותר אותו דבר; גם לנערים צריכה החליפה להתאים בגדול, בגזרה ובצבע. בנוסף, רצוי שתבחרו חליפה מבדים נעימים שמתאימים לעונה בה מתקיים האירוע ולא פחות חשוב – בחרו זוג נעליים שיהיו גם מתאימות בצבעוניות (פחות או יותר, בכל זאת לא מדובר בבגדי דיפלומט בארוחה אצל נשיא ארה"ב) והכי חשוב, שיהיו לו נוחות מאוד לנעילה כל הערב וגם אחר כך לאירועים נוספים.

כל המשפחה מתלבשת

נעלי בר מצווה

נעלי בר מצווה

בגדי בר מצווה

בגדי בר מצווה

 

ויש לנו רעיון נוסף בשבילכם, בעיקר אם אתם רואים שנושא ההלבשה הפך להיות תיק מעיק במקום להיות כיף ונעים כמו שהוא יכול להיות. אפשר להפוך את פרויקט ההלבשה כולו לחוויה משפחתית מאחדת וללכת על קו עיצובי משותף של בגדי בר מצווה לכל בני המשפחה. אפשר ללכת על צבעוניות דומה (אפילו פס של צבע על שמלת הבנות שיתאים לז'קט של הגברים, סתם לדוגמא), אפשר ללכת על אביזרים תואמים לכולם – לא חסרים רעיונות. אחר כך בתמונות תוכלו לראות כמה הרמוניים נראיתם יחדיו ברגע המאושר.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE