הכירו את המעצב ליאור סגול

הכירו את המעצב ליאור סגול

אם אתם גברים שמחוברים לסגנון האישי שלהם ואוהבים להשקיע בעצמם, בעיקר בתחום הלבוש, אתם ודאי מכירים את המעצב המפורסם ליאור סגול. אם אינכם כאלה אבל רוצים להיות, המשיכו לקרוא ותגלו כמה פרטים מעניינים על אחד המעצבים הכי מוכשרים בשוק האופנה הישראלי. תחום ההתמחות של ליאור הוא בגדי גברים, חליפות גברים ובפרט חליפות חתן לחתונה מושלמת.

הכירו את המעצב ליאור סגול

הכירו את המעצב ליאור סגול

ליאור סגול, מעצב אופנת חתנים לחתונה מושלמת

ליאור סגול הינו שועל ותיק ומנוסה בעולם האופנה. ליאור החל את דרכו לפני יותר מעשר שנים בחלל עיצוב קטן משלו ומשם הלך וגדל. ייחודו של ליאור הוא תשומת הלב לפרטים כמו הבד שממנו הוא מייצר את החליפות: ליאור דואג לייבא את כל בדיו מאירופה ומביא את הבדים והחומרים האיכותיים ביותר. בנוסף, ליאור מאמין בליווי צמוד ואישי של החתן מרגע המפגש הראשון שבו החתן עשוי להיות עדיין מבולבל ובלי רעיון מגובש אודות הלבוש בו הוא מעוניין. בעזרת טיפים ועצות של ליאור הם מגבשים יחד רעיון לחליפה המושלמת עבור אותו חתן (כל אחד ומה שמתאים לו) ומשם קצרה הדרך לביצוע המושלם – תפירת החליפה בה יעמוד החתן מתחת לחופה. באמצעות היחס האישי הייחודי ובשילוב עם המקצועיות חסרת הפשרות במה שקשור לעיצוב ולתפירה, הפך ליאור למעצב מומחה מצליח ביותר והגיע לראש רשימת המעצבים לחתנים היום בארץ. הצלחתו הפנטסטית בארץ עודדה אותו להתחיל גם בעיצוב וייצוא חליפות לשווקים מעבר לים.

סביבת העבודה המנצחת של ליאור

במו ידיו הקים ליאור חנות בוטיק מרשימה בחצרות יפו בתל אביב באזור משגע וקסום עם אווירה מיוחדת. בחנות נמצא הסטודיו של ליאור סגול ואליו מגיעים החתנים הנרגשים שמעוניינים להיעזר בכישוריו של ליאור סגול לעיצוב החליפה המושלמת. ביקור אצל ליאור סגול מתוכנן כך שיהיה חוויה טובה ומעניינת עבור לקוחותיו. בין השאר עובד ליאור לצד אשתו דורין, מעצבת ומייצרת נעלי מעצבים בעיצוב אישי עבור חתנים להשלמת המראה. לצד ליאור ודורין סגול עובדים צוות מקצועי ומסור שמסייע בכל תהליך העבודה. גם ביום החתונה עצמו מגיעים החתנים להתכונן ולהתלבש בחנות הבוטיק – סלון החתנים. קשה לטעות כשעובדים במקום כל כך פורה ונעים!

לקוחותיו של ליאור

קשה לאפיין במילה אחת את שלל לקוחותיו של ליאור. מגיעים אליו גברים מכל הארץ המחפשים חליפות חתן בעיצוב אישי לחתונה. בין הגברים הללו נמנים גם אנשי ציבור וסלבריטאים רבים שמכירים את ליאור סגול וקיבלו עליו המלצות. ליאור סגול נבחר גם להיות המעצב הראשי של בגדי הרקדנים הגברים בתכנית האהובה "רוקדים עם כוכבים".

הכירו את המעצב ליאור סגול

הכירו את המעצב ליאור סגול

מתקדמים עם הזמן, כל הזמן

ליאור סגול נמצא תמיד עם היד על הדופק בכל מה שקשור לטרנדים באופנת הגברים. כך נהיה ליאור מייצר טרנדים בעצמו, כאשר הוא מקפיד כל שנה להוציא קולקציה חדשה ומגוונת. בקולקציה הוא נותן ביטוי לרעיונות העיצוביים שלו בכל מה שקשור לביגוד לגברים וכמובן אבזור מדוקדק ומשוקע.

מי זה המעצב ליאור סגול

מי זה המעצב ליאור סגול

צור קשר כבר עכשיו עם המעצב ליאור סגול וכך תהיה, לך החתן המיועד, חתונה מושלמת!

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE