התאמת חליפת חתן למבנה גופך

התאמת חליפת חתן למבנה גופך

חליפת חתן המתאימה למבנה גופך

חליפת חתן המתאימה למבנה גופך

כבר מזמן לא רק הכלה מתחבטת בשאלת הלבוש. קשה לבחור את השמלה המושלמת אבל בינינו – אתן רגילות לתהליך.. שימי גבר על עמדת הבחירה וההתלבטויות, זרקי בפניו מגוון אדיר של אופציות וקיבלת בחור מבולבל ואפילו מתוסכל. הרשו לנו לסייע מעט ולעשות קצת סדר בדברים; טיפים לבחירת החליפה המתאימה ביותר לחתונה ובכלל שיעזרו לך לצעוד מתחת לחופה עם הלבוש והפריטים המושלמים עבורך שיחמיאו וילוו אותך באופן מושלם בערב המיוחד.

חליפת חתן המתאימה למבנה גופך

חליפת חתן המתאימה למבנה גופך

כל גוף והחליפה המתאימה לו

כמו אצל אשתך לעתיד שעובדת קשה כדי ששמלתה תתאים בול לגזרה שלה ותחמיא לה, כך גם אתה צריך לשים לב לפרט החשוב מאוד הזה: לכל מבנה גוף מתאימה חליפה טיפה אחרת. יש הרבה מאוד גזרות של חליפות וכדאי לבדוק איזו מהן תשב עליך הכי טוב. אל תדאג, אתה לא צריך לדעת זאת בעצמך! בשביל זה יש אנשי מקצוע, מעצבים מנוסים שזו התמחותם ויוכלו לסייע לך לבחור את הגזרה המושלמת עבורך. מהן בכלל הגזרות שיש היום? הגזרות שמציע השוק הן רבות ומגוונות אבל הרעיון הוא שיש גזרה שמתאימה לכל סוג מבנה גוף. בין אם אתה גבוה ורזה מאוד, בעל מבנה שרירי ורחב בחלק העליון, מבנה ממוצע או מבנה גוף גדול – תהיה לך גזרה שתתאים לך.

חליפות לחתן

חליפות לחתן

העיצוב המנצח

פעם לא היה הרבה מקום לדמיון. חליפות לחתן הגיעו בסוג אחד או שניים, במראה שמרני ומסורבל לחורף או לקיץ. היום גברים רבים מעדיפים לצאת מהמסגרות המקובלות

חליפות חתנים

חליפות חתנים

של חליפה וללכת על בחירה פחות סולידית ויותר מיוחדת לבגדי החתונה שלהם. והשוק נותן מענה מושלם!

  • צבעוניות – זהו, אין יותר צורך לבחור בין שחור, אפור או כחול כהה. רצית בורדו? סגול? אפילו צבעים חזקים יותר ונועזים יותר, כל אלו היום נמצאים בחליפות חתן. הבחירה רק בידיכם. מאחר וגם לצבע יש תפקיד חשוב במראה הסופי ויש צבעים שיתאימו לך יותר או פחות. היעזר באנשי המקצוע
  • גזרה – כמו בצבעים גם כאן חל מהפך. לא חייבים יותר ללכת על חליפה בגזרה סטנדרטית עם חגורה סולידית כי ניתן למצוא היום אופציות כל כך רבות ומגוונות לגזרות מסוגים שונים, בין אם חליפה רגילה או חליפה עם שלייקעס שיקי, אבנט מסוגנן או ווסטים במגוון עיצובים וזו רק ההתחלה.
  • אקססוריז – גם אם הלכתם על חליפה סטנדרטית לחלוטין עדיין תוכלו להוסיף לה פריטים משלימים מיוחדים. עניבה בהדפס מקורי ומדליק, חגורה מבריקה ומעוצבת או אפילו חפתיםבוהקים בקריסטלים – היום אפשר לעשות הכל ולהפוך חליפה רגילה לחלוטין לחליפה עם קריצה שאנשים עוד ידברו עליה גם הרבה אחרי שהערב נגמר…

    חליפות חתנים

    חליפות חתנים

לא מצאת משהו שאהבת? תפור לך חליפה

כאמור חליפות חתנים מגיעות בכל מיני צבעים וגדלים והמגוון גדול. אבל אם בכל זאת הסתובבת ימים ושעות ולא התחברת לכלום, תמיד קיימת האופציה לגשת למעצב חליפות מומחה, לשבת איתו ולעצב פרטנית את החליפה עבורכם. הוא כבר ידע להתאים אותה למבנה הגוף שלכם ולטעמכם המיוחד בכל מה שקשור במראה הסופי. וכמובן, ידאג לכך שהחליפה תהיה לכם נוחה ותשב עליכם בול.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE