בחירת חולצה לחתונה

בחירת חולצה לחתונה

בחירת חולצה לחתונה

בחירת חולצה לחתונה

כשאישה נכנסת למצב רוח לא מוצלח ומחפשת דרך נחמדה להעלאת המורל רוב הסיכויים שסיבוב שופינג משובח עם כמה פריטים חדשים בשקיות מרשרשות ריחניות בסיומו – יחזירו לה חיוך לפנים. עבור רוב הגברים, עצם המחשבה על שופינג עשוי להיות בפני עצמו גורם להורדת מורל ומצב רוח לא מוצלח! אנו מודעים לכך שזו עשויה להיות הכללה אבל גילינו שזו השערה נכונה לרוב. וכך, בהכנות לחתונה – האירוע הגדול הראשון בחיים משותפים של זוג – המטלה הכי מתסכלת עבור הגבר עשויה להיות בחירת לבוש החתן.

לבחור את מלכת החליפות עבור מלך האירוע – חליפות וחולצות לחתונה

 

 

 

 

אם אין לך רעיונות ואין לך סבלנות לחפש כאלה ולכתת רגליך בין חנויות בגדים בלתי נגמרות לך פשוט על חליפה קלאסית. גם חליפה קלאסית יכולה להיות מדליקה ומרשימה אם תבחר את החליפה הנכונה. והכי חשוב, באמצעות משחק עם פריטי החליפה ואביזרים תוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל הגלום בחליפה רגילה לכאורה.

אם החליפה מתאימה בגזרה ובגודל שלה למבנה גופך – קיבלת ממש קנבס ציור שעליו תוכל להתחיל לשחק אם האפשרויות השונות שבפניך. הדבר הראשון והחשוב מכל – בחירת החולצה שתבוא מתחת לז'קט (או ללא ז'קט, תלוי מה סוג הלבוש שבחרת בסופו של דבר).

"זו רק חולצה"? תחשבו שוב!

חולצות לחתן

חולצות לחתן

החולצה שמתחת לחליפה באמת יכולה סתם חולצת כפתורים רגילה וזה לא יגרע מהמראה השלם של החליפה. אבל, אנחנו פה לגלות לכם שיש היום חולצות כל כך מיוחדות שיכולות לחליפה רגילה טוויסט מדליק ולהפוך אותה למיוחדת ומחמיאה במיוחד. הדבר העיקרי שאפשר לשחק איתו זה הצבע. אם תבחרו חולצה מרשימה בצבע בוהק ומחמיא, אחר כך כשתורידו את הז'קט ותפזזו עם החברים על הרחבה תמשיכו להיראות מצוין. בנוסף ישנם דברים קטנים אבל משמעותיים שיכולים לשדרג חולצות לחתונה כמו חפתים מרשימים על השרוולים, כמו עיטורים בצבע נוסף על הכיס, על הרכיסה או על הדש, כמו כפתורים מעניינים. לנועזים יש אפשרות אפילו להוסיף פייטים מעניינים כעיטור או תוספות בד במראה לטיני-רומנטי מתחת לצוואר. אז כמו שאתם רואים, רעיונות לא חסרים ואפשר להפוך את החולצה למוקד החליפה בלי להתאמץ.

ואי אפשר בלי מילה לטיפוסים הפרקטיים – תפירת חולצה

בחירת חולצה לחתונה

בחירת חולצה לחתונה

אשתך לעתיד ודאי יודעת שיהיה לה מאוד קשה עד בלתי אפשרי לבחור שמלת כלה אשר תוכל אחר כך לשמש אותה שוב באיזו שהיא צורה. אבל חולצות לחתן וביגוד ערב של גברים זה כבר סיפור אחר לגמרי. אם תחשבו על זה, החולצה הכי איכותית שתבחרו לערב החתונה עם ז'קט מרשים ומכנסיים מחויטים עדיין יהיו ברוב המקרים ברי שימוש חוזר. תחשבו על חולצת כפתורים מפוארת ככל שתהיה אבל מעל ג'ינס. קיבלתם מראה קז'ואל אלגנט למהדרין והופעה שווה במיוחד ליציאה למועדון לילה או בר עם חברים. לא מחייב תפירת חולצה ניתן גם מכנס מחויט עם חולצת פולו יכול להיות יופי של לבוש לפגישה עסקית בעבודה. אותו כנ"ל לגבי החולצה כמובן. בקיצור חתן יכול בקלות לבחור ביגוד שגם יהיה לו זמין ושימושי להמשך (חברים, נסו רק לגוון במסיבת הברית של הילד הראשון! חולצות לחתונה מתאימות לחתונה).

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

חולצות לחתן

חולצות לחתן

 

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

 

תפירת חולצה

תפירת חולצה

תפירת חולצה

תפירת חולצה

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE