חליפות גברים בכמה מילים

חליפות גברים בכמה מילים

היש בעולם גבר יותר נחשק מאותו אחד שנכנס לחדר מלא אנשים עם החליפה לגבר המושלמת שיושבת עליו בול ומעוצבת למשעי, עם הרכיסה הנכונה, הצבע הנכון והאבזור הכי מתאים? נכון, גם ג'ינס וטי שירט מחמיאים מאוד אבל קשה לעמוד בפניו של גבר מטופח באמת שמרשה לעצמו להסתובב עם חליפות לגבר. כי הוא משדר מיד – "אני יודע מה אני עושה". על גבר כזה נסמוך ואליו נלך כנראה להתייעץ בדברים החשובים. אז מה אנחנו צריכים לדעת על חליפות גברים, על קצה המזלג?

חליפות גברים בכמה מילים

חליפות גברים בכמה מילים

התאמת בגדים: רכיסת החליפה – רגילה או כפולה 

התאמת בגדים אינה עניין של מה בכך – הז'קט של חליפות לגבר מגיע לרוב בשני סוגי רכיסה מוכרים –רגילה וכפולה. אולי אינכם מודעים לכך אבל ישנן המלצות חשובות לגבי מה כדאי או לא במה שקשור לרכיסת הז'קט. הבחירה בסוג הרכיסה צריכה להיות לפי טעם אישי שלכם אך בעיקר לפי מבנה הגוף שלכם והתאמת החליפה אליו. גברים רבים יבחרו רכיסה רגילה ולא כפולה מאחר והסגירה נוחה יותר. עם זאת, הכלל הבסיסי שכדאי לזכור הוא שרכיסה כפולה מומלצת ומחמיאה למי שניחן במבנה גוף גבוה ורזה. ברכיסת כפתורים כפולים במבנה גוף שכזה תעניק החליפה מראה אלגנטי במיוחד ולא פחות חשוב אשליה שאזור החזה רחב יותר. מאידך, גברים בעלי מבנה גוף נמוך ומעט יותר מלא מומלץ כי יבחרו ברכיסה רגילה שמחמיאה יותר לגוף ואינה מושכת תשומת לב לאזור הבטן.

חליפות לגבר

חליפות לגבר

חליפה לגבר מוסרת לך דש

דש החליפה, אותו אזור קטן שיוצר את צורת הצווארון הוא היום כמו קנבס קטן ויצירתי למעצבי החליפות גברים. אפשר לשחק עם הגודל, הרוחב והגזרה, ניתן להוסיף טקסטורות ועיטורים, לשחק עם הצבעוניות וסוג הבד ועוד. לדוגמא, יש היום למשל חליפה לגבר בצבע אחיד כאשר בדש החליפה יופיע פס סאטן מרשים שמשדרג את החליפה למראה מתוחכם.

חליפה לגבר

חליפה לגבר

בגדול, רוחב הדש הוא אחד הדברים שתמיד היוו התלבטות למעצבי הבגדים. עם האופנות המתחלפות כך גם רוחב הדש. בשנות ה – 50 מקובל היה כי דש הז'קט הוא צר מאוד ומוקפד. וכמו במרד בשנות ה70 התהפכה האופנה ודשי הז'קטים הפכו רחבים כל כך עד כדי מרושלים. היום אין קו אחד מוחלט; דש החליפה מותאם לסגנון ולרכיסה ורוחבו הסטנדרטי המקובל מתיישב איפה שהוא בין המחמירים למרושלים של פעם.

חליפות לגבר – כפתורים וכיסים

כפתורים מגיעים לרוב על השרוולים בצד ובקדמת הז'קט ברכיסה. המקובל הוא שמספרם על השרוול וברכיסה זהה. מעצבים מתייחסים היום לכפתורים כאל עוד משהו שאפשר לשחק בו כדי לשדרג מראה של חליפה או להפוך אותה למקורית ויצירתית. במשחק קטן עם החומר ממנו עשויים או הצבע תוכלו להפוך חליפה לעסקית מאוד או חגיגית מאוד כמו למשל עם כפתורי קריסטל מבריקים או כפתורי זהב.

כיסים בז'קט גם הם עוד כלי ביד המעצבים. יש בחירה בין מיקום הכיס וצורתו – יש כיסים חיצוניים ובתוכם פעמים רבות שותלים מטפחת נקייה למראה המתוחכם. בחליפות עסקיות רשמיות מאוד מקובל לתפור את הכיסים באופן פנימי בתוך הביטנה. חותמים עסקה? תנו לפרטנר שלכם עט (מרשים!) היישר מהכיס הסודי ושכולם ימשיכו לנחש מה עוד אתם מחביאים שם…

התאמת בגדים

התאמת בגדים

התאמת בגדים

התאמת בגדים

התאמת בגדים

התאמת בגדים

חליפות לגבר

חליפות לגבר

 

חליפות לגבר

חליפות לגבר

חליפה לגבר

חליפה לגבר

 

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE