חליפות גברים

חליפות גברים

חליפות גברים רק אצל ליאור סגול. חליפות הגברים של ליאור סגול מפנקות את הגבר לא רק בגלל העיצוב והנוחות. ברגע שגבר נכנס למתחם החנות מיד מתאימים לו את חליפת הגבר שמתאימה לו. קטלוג חליפות הגברים של ליאור מלא בצבעים, סוגי בד שונים, גיזרות מקוריות ותוספות כמו חפתים, עניבות מעוצבות ותואמות, כפתורי קריסטל, חגורות מיוחדות – פשוטות או משובצות, אבנטים מעוצבים ועוד חליפות גברים רבות של ליאור סגול שכבר ראיתם על הגברים המושכים ביותר בתוכניות הטלויזיה המובילות כמו: ערוץ 24 בתוכניות רבות בניהן מנטה, רוקדים עם כוכבים בערוץ 2 – כל הגברים בתוכנית הולבשו בתפירה אישית של ליאור, חליפת המזל של ליאור נרקיס, הג'קט המפורסם של אייל גולן בשיר הוזה אותך מולי והרשימה ממשיכה עוד ועוד. מומלץ להגיע למתחם ליאור סגול בחצרות יפו על מנת ליהנות ולשטוף את העיניים במגוון הרחב של חליפות גברים.

לא רק חליפות גברים

בעולם האפנה מבחינים אנו כי חליפות גברים מתאימים לרוב לרגעים הרשמיים והמחייבים בחיים, ליאור סגול ואישתו דורין סגול, זיהו את הצורך של לקוחותיהם והחלו לשווק מתחילת 2011 גם בגדי ספורט אלגנט בצירוף נעלי מעצבים שדורין סגול מעצבת בהתאמה מלאה לבגדי הספורט אלגנט. דורין סגול החלה את צעדיה הראשונים בעולם עיצוב הנעליים דווקא בעיצוב נעלי גברים אלגנטיות אשר מתאימות דווקא לחליפות גברים, ובייחוד לחליפות אשר מעצב ליאור. בגדי הספורט אלגנט שליאור מעצב מאופיינים בקווי עיצוב חדשניים ועגולים אשר נותנים ללבוש מראה מושלם וייחודי. איכות הבדים נשמרה (כשם שניתן למצוא בחליפות הגברים) אך הבד צומצם והותאם לאקלים הישראלי. יש יומרו כי בגדי הספורט אלגנט של ליאור הינם מחויטים, אולם רק במידה וזה מה שהופך אותם למיוחדים ושונים.

חליפות הגברים אומנם משמשות כפריט אופנה שאין שני לו, ניתן לכנותו "כשיא" מבחינת הרשמיות והמראה הייצוגי. נכון יהיה לחזור וללבוש חליפות גברים באירועים המתאימים כגון: חתונות, כנסים ושאר אירועים חגיגיים אך רשמיים. עד האירוע החגיגי והרשמי הבא אתם מוזמנים לבוא למדידות כבר עכשיו אצל ליאור סגול בסלון החליפות ובגדי הספורט אלגנט.

חליפות גברים

חליפות גברים

חליפות גברים

חליפות גברים

חליפות גברים

חליפות גברים

רוצים למדוד חליפות גברים ? כנסו כבר עכשיו לעמוד צור קשר ובואו למדוד !

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE