חליפות חתן בעיצוב אישי

חליפות חתן בעיצוב אישי

שוק אופנת החתונות מציע היום למעשה שתי אופציות עיקריות לחתנים: לרכוש חליפה מוכנה בחנות או בוטיק מיוחד, ולעצב חליפה חדשה באופן אישי. מה בכלל המשמעות של חליפת חתן בעיצוב אישי ולמה כדאי ללכת למעצב במקום לבחור מהקולב חליפה מוכנה?

למה מעצב ולא חנות מותגים יוקרתית

חליפות חתן בעיצוב אישי חליפות חתן בעיצוב אישי

האמת שמעצב לא מתאים באמת לכל אחד. זה יתאים למי שנחוש להיראות הכי טוב שהוא רק יכול בערב המיוחל ולא אכפת לו להשקיע בכך זמן וכסף. מה יותר טוב בעיצוב אישי מול קנית חליפות מעצבים בחנויות היוקרה (או לא יוקרה כמובן), אתם שואלים? ובכן בשביל להראות מתוחכם ומרשים לא מספיק רק לשים על עצמך כל חליפה. היא חייבת להיות מתאימה בול למבנה גופך ולגודל שלך. ובשביל שגם תרגיש איתה הכי טוב בעולם וזה מה שתשדר – מן הסתם כדאי שהיא תקלע לטעם האישי שלך כדי שתתחבר אליה ולסגנון. זה לא בלתי אפשרי למצוא חליפה הקרובה להגדרות הללו בחנויות בגדי גברים ברחבי הארץ. אבל אם אתה רוצה ללכת על זה עד הסוף ולהשקיע את הטוב ביותר בערב הגדול של חייך, אל תהסס ותן למעצב מומחה מהתחום לעצב עבורך את חליפת החתן המנצחת.

חליפות מעצבים – מה מיוחד בעיצוב אישי בידי מעצב אופנה מומחה?

חליפות חתן בעיצוב אישי חליפות חתן בעיצוב אישי

מעצבי חליפות חתן יודעים יותר טוב מכולם מה יישב עליך פיקס וייראה נפלא בחגיגת החתונה והם יקדישו את כל תשומת ליבם ומאמצם לכל מכלול המרכיבים של החליפה עד הפרט הקטן ביותר. לאחר שלמדו את הנושא באופן מקצועי ורכשו ניסיון מול חתנים רבים (ואתם תלכו כמובן למעצב מנוסה, רצוי אחד שקיבלתם עליו המלצה), מעצבי חליפות חתן יידעו לעשות את השילוב החשוב מכולם: הטעם האישי שלך במה קשור לבגדי החתן אל מול הטרנדים הגדולים והמוצלחים בעולם אופנת חתנים, בארץ ובעולם. מעצב אישי יידע להציע לך דברים שלא חשבת עליהם, הם בחליפה עצמה והן באבזור הנוסף שלפעמים עושה את ההבדל בין חליפה טובה לחליפה מושלמת.

התאמת החליפה לאדם ולא האדם לחליפה

חליפות מעצבים חליפות מעצבים

כמו שאמרנו, עיצוב אישי של חליפה לא מתאים לכל אחד ואחד. למי כן?

  • למי שרוצה את ההתאמה המושלמת של חליפה לגופו ולא מוכן להסתפק במשהו קרוב שימצא בחנות אלא חליפה שתיתפר לפי מידותיו מלכתחילה (בין השאר אם הוא מתכנן להשתמש בחלקי החליפה בהזדמנויות נוספות כך שההוצאה תהיה הרבה יותר משתלמת).
  • למי שיש לו טעם אישי מאוד ייחודי ולא מצליח בשום אופן למצוא על הקולבים בחנויות חליפה מספיק מיוחדת שקולעת בול לטעמו.

למי שמידותיו חריגות (גבר עם מידות גוף גדולות מאוד או קטנות מאוד) והחנויות הרגילות לא נותנות מענה מספק בחליפות שהן מציעות. כי הרי חוץ ממציאת חליפה במידה חריגה בכל מחיר היית גם רוצה הרי שהיא תחמיא לך. תן למעצב לשבור את הראש איך לעצב את החליפה בגזרה האידילית עבורך.

חליפות מעצבים חליפות מעצבים

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE