חליפות חתן מעוצבות

 חליפות חתן מעוצבות

אתה יכול להודות שאתה בדרך כלל לא מקדיש המון מחשבה למה שאתה לובש. בעבודה מותר לך להגיע עם ג'ינס וחולצה יפה, לארוחת ערב אצל ההורים שלה אתה לובש אפילו חולצה מכופתרת ובבית מיותר לציין שהכי נוח עם מכנסי טרנינג ונעלי ספורט. אבל מהרגע שהצעת נישואין לבת זוגך הנפלאה ברור לך לגמרי שהפעם לא תוכל להתחמק מזה. צריך להתלבש כמו שצריך ולהגיע מדוגם לערב הנישואין החגיגי ששניכם כל כך מחכים לו. אז לפני שתיכנס לתסכולים בוא תציץ בכמה הנחיות יסוד שיכולות לעזור לך לצאת לבחור חליפת חתן מעוצבת ולחזור בחיים.

חליפות חתן מעוצבות

חליפות חתן מעוצבות

נוחות היא הכל

אתה הולך לבחור לך מתוך המון חליפות חתן מעוצבות את החליפה האחת שתהלום אותך בול. אבל אל תשכח שהרבה יותר חשוב מאיך שהחליפה נראית זה שיהיה לך הכי נוח שרק אפשר במהלך הערב. כשאתה מודד את החליפה בחנות או בסטודיו שים לב שהיא יושבת עליך באופן שאינו רפוי מיד אבל גם לא צמוד מידי וחובק כתפיים כל כך שלא תוכל להזיז את הידיים בנוחות (אתה יודע כמה חיבוקים תצטרך לתת בערב החתונה? הידיים חייבות לזוז בחופשיות!). אורך השרוולים צריך להיות מתאים (ארוך מידי יציק לך וקצר מידי ייראה מצחיק בתמונות). גם המכנסיים צריכים לשבת בול. בלי שום בושה תעשה כמה סיבובי ריקוד בחנות להרגיש שהם הפרטנרים הטובים גם לרחבת הריקודים אחרי החופה והאוכל.

חליפות חתן מעוצבות

חליפות חתן מעוצבות

תגיד את זה בצבעים – חליפות מעוצבות

פה המקום לתת ביטוי לאופי והטעם האישי שלך בבחירת בגדי החתן. אם אתה מעדיף משהו סולידי תמיד אפשר לבחור חליפה שחורה או אפורה. אבל היום יש הרבה חליפות מעוצבות שמשלבות צבעים וגוונים למי שרוצה להפיח קצת רוח חיים אחרת בחליפת החתן שלו. לא חייבים לבחור חליפה צבעונית ממש. לפעמים מספיק לזרוק נקודות צבע בעניבה, חגורה, או אפילו עיטורים על גבי החליפה עצמה בפס של הדש או כיסים. אם יש לך חזון מיוחד אל תהסס ולך למעצב שיתפור לך בדיוק את מה שאתה מחפש.

חליפות מעוצבות

חליפות מעוצבות

חליפה מאובזרת

למרות שהיינו רוצים אנחנו לא מתכוונים כמובן לחליפת ג'יימס בונד מאובזרת עם כיס שהוא גם מצלמה דיגיטלית מתוחכמת ונעליים שיורות חיצי הרדמה (למרות שזו פנטזיה של לא מעט גברים). אביזרי החליפה, בחליפות חתן מעוצבות, הם הדברים הקטנים שמעבר: עניבה, חגורה, נעליים, ואפילו חפתים מעניינים לחולצה או אבנט מסוגנן ומפתיע מתחת לז'קט. מגוון הרעיונות והשילובים הזה הוא ממש בלתי מוגבל. למשל, חתנים שלא מתחשק להם לענוב עניבה רגילה יכולים להחליף אותה במשהו שנקרא "וולאן" (או פליסה במינוח מקצועי) שהוא מעין תוספת בד מעניינת בצורת סלסול או קיפולים באזור הצוואר לקבלת מראה רומנטי במיוחד בהשראת הגברים הלטיניים מהסרטים של פעם. וזו רק דוגמא אחת קטנה לרעיונות עיצוביים בחליפות מעוצבות.

חליפות מעוצבות

חליפות מעוצבות

דוגמאות נוספות לחליפות חתן מעוצבות

הינכם מוזמנים לעיין בקטלוג שלנו לחליפות מעוצבות. בואו כבר היום למדוד חליפות חתן מעוצבות ויוקרתיות בסלון החתנים המפנק של ליאור סגול.

חליפות חתן מעוצבות

חליפות חתן מעוצבות

חליפות חתן מעוצבות

חליפות חתן מעוצבות

חליפות מעוצבות

חליפות מעוצבות

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE