חליפות חתן

חליפות חתן, ליאור סגול סלון חתנים, המקום המושלם להלבשה נכונה, כי עם ניסיון ותק והמלצות כמו שיש לנו, אין לכם מה לחפש במקום אחר!!!

טיפים לבחירת הבגדים הנכונים לאירוע המושלם?

קורה לנו לא פעם שאנו רוצים להגיע לארוע חשוב מיוחד בלבוש שישאיר חותם ברמת היופי שלו כי לא כל יום יש חתונה שלנו או של הבת/בן, בר מצווה, או ברית.

כדי לבחור את הבגד המושלם צריך מספר דברים חשובים.
1. ראש פתוח: לא לבוא ״נעולים״ על בגד כזה או אחר, תגיע לסלון החתנים שלנו עם ראש פתוח, יש לנו את הניסיון אנו חיים את התחום המון שנים מיבאים את הבגדים או מיצרים אצלנו, ונדע להתאים לכם את הבגדים המושלמים.
2. הטעם שלכם: (למרות סעיף 1) חשוב לנו לדעת את הטעם שלכם, להתאים לכם את הבגדים הכי טובים לפי האופי שלכם, לכל בגד יש את האיפיון שלו שמתאים לאדם מסויים, חשוב לנו להכיר אותכם וכך נוכל להתאים את הבגד אליכם ולא להפך! לכל אחד יש קווים אדומים. בנוסף צריך לחשוב גם לתווך הארוך, בחירת חליפה קלאסית בצבעי כחול, או אפור כהה תוכל להיות שימושיות יותר ולהניב שימוש חוזר.
3. נוחות: חליפות חתן, או חליפות בכלל אמורות להיות בראש ובראשונה נוחות על החתן או על בני המשפחה שבוחרים לרכוש חליפה מושלמת, יחד עם זה צריך לזכור שהחליפה תשמש אותנו גם ברחבת הריקודים, לכן כדאי לקחת בחשבון שעלינו לבחור חליפה מתאימה וחולצה מושלמת שנוכל להשתמש בה ברוב הערב הקסום שלכם.
4. סוג הארוע: חשוב שנדע אם הארוע יהיה בגן סגור או בגן ארועים, אם הארוע יהיה בבוקר או ערב, ומה סגנון החתונה. כל אילו משפיעים ישירות על סוג הבד שתבחרו ללבוש בחתונה, בחורף הלבוש יהיה מחויט יותר ומעונב (בדרך כלל בצבעים כהים יותר) ואילו בקיץ הצבעים הבהירים שולטים והבדים יהיו דקים יותר, (הרכב הבד הוא מרכיב מאוד חשוב בבחירת החליפה לארוע).
5. בד חליפת החתן:
בחירת הבדים – אחד הדברים החשובים בנוסף הוא בחירת הבד המתאים הבדים המומלצים ברכישת מכנסים לחליפת החתן, הוא בד הפשתן, פשתן הוא חומר נושם, ונוח לנו יותר להשתמש בו ברחבת הריקודים. לחליפות אנו ממליצים לבחור בבד 100% צמר דק סופר 100 ומעלה. זהו בד שאינו מחמם נוח ונעים. לא נמליץ לרכוש בד סינטטי אשר נחשב אטום מחמם יותר וסופג זיעה. יחד עם זאת קיימים מספר בדי פוליאסטר אווריריים ונושמים. הבדים הללו עשויים חוטים עבים יותר, וטוויתם יוצרת מעין "חורים" (בד נושם כביכול) במרקם הבגד המעניקים תחושת נוחה יותר. כאשר אנו נמליץ לכם על הבד פוליאסטר אנו נחשוב על היתרון שהבד ממעט להתקמט (גם אם החולצה נמצאת בתוך המכנסיים, היא תיראה ישרה יותר מחולצת פשתן).
הבד המומלץ ברכישת חולצות לחליפת החתן הוא מבד כותנה 100% כותנה סופחת זיעה ומונעת מראות לא נעימים.

כדאי תמיד להגיע למקום ותיק עם המלצות, ותק וניסיון, לא תמיד מה שנראה טוב כלפי חוץ יוכל לעמוד במבחן התוצאות, סלון חתן, חליפות חתן, בגדים לארוע המושלם, רק אצלנו ב-ליאור סגול.

הבית המושלם לחתן המושלם.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE