חליפות חתן 2012 אצל המעצב ליאור סגול

חליפות חתן 2012 אצל המעצב ליאור סגול

חליפות חתן 2012 רק אצל ליאור סגול

חליפות חתן 2012 רק אצל ליאור סגול

אם עונת החתונות 2012 היא גם עונת החתונה שלכם, הגעתם למקום הנכון. בסטודיו של המעצב ליאור סגול תוכלו לרכוש את חליפת החתן המושלמת. המעצב ליאור סגול הפך לשם דבר בעולם האופנה בתחום עיצוב חליפות גברים בכלל וחתן בפרט. עיצוביו המיוחדים מגיעים עם הסגנון האישי הייחודי שלו וניתן לראות מיד כי בבית האופנה של ליאור סגול לא מתפשרים על איכות.

הקולקציה החדשה לשנת 2012 – 2013

גם בשנת 2012 הוציא ליאור סגול קולקציה חדשה ומיוחדת עם דגש מיוחד על עולם החתונות. חליפות חתן 2012 אצל ליאור מתאפיינות בצבעוניות קלאסית ועיצובים מושקעים בהם משולבים אביזרים ייחודיים. בין האביזרים תמצאו חגורות מיוחדות מעור בשילוב אבזמים מעניינים, כפתורים מדליקים מקריסטל בשילוב עם חפתים מעוצבים, עניבות המגיעות בהדפסים יפים במיוחד ומגוונים. למראה אלגנטי ומקורי תוכלו לבדוק את האבנטים המיוחדים שמעצב ליאור בחליפות עם עיצובים חדשים לשנת 2012. את השילוב המיוחד שלו לא תמצאו בשום מקום אחר.

איזה צבע אתה רוצה ללבוש בחתונה שלך?

הצבעוניות הכללית של ליין 2012 החדש מתאפיינת בסולידיות ובצבעים אלגנטיים בשחור וגווני אפור ולבן. אם החלטתם ללכת על סגנון נועז יותר תוכלו להוסיף אביזרים

חליפות חתן 2012 אצל ליאור סגול

חליפות חתן 2012 אצל ליאור סגול

צבעוניים או לקבל חליפה עם דש חגיגי בטקסטורות מעוצבות ומקוריות עם עיטורים מסוגננים ורכיסה משולבת בכפתורים בוהקים. גם בד החליפה יכול להיות מט או מבריק במיוחד. ואם אינכם יודעים מה לבחור, תהיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון. כחלק מהשירות האישי שנותן המעצב ליאור סגול לכל חתן תוכלו להתייעץ להתאים לכם את התוספות המיוחדות שתאהבו שהכי יתאימו לסגנון האישי שלכם. המגוון גדול וכל אחד יכול למצוא את האמירה האישית שלו במסגרת העיצוב הנבחר.

ההשראה לחליפות החתן

לא סתם נחשב היום ליאור סגול למוביל בתחום עיצובי אופנה גבריים. מאחורי כל חליפה וחליפה מושקעת הרבה מחשבה. הרעיון הוא לשלב גם את הטרנדים העולמיים של אופנת הגברים העולמית וגם את הסגנון וההעדפות האישיות של החתן הישראלי. מתוך ניסיונו הרב בעבודה עם חליפות חתונה וחתנים לעתיד יודע ליאור סגול להבחין בכמה סוגי גברים כשזה מגיע לבחירות ביגוד ובפרט בבחירת חליפה להתחתן בה. בתהליך החשיבה ליאור שואל ומתייעץ עם הקהל שלו, בודק את סגנון החיים, ההעדפות וראיית העולם של לקוחותיו וכך גיבש ליין מגוון ומקורי שבתוכו צפונות אופציות לכל חתן למצוא את מה שהוא מעדיף. את ההשראה מקבל ליאור סגול ישירות מפי החתנים כשהוא בודק מה הם אוהבים ללבוש ביום יום שלהם וגם מה היו רוצים ללבוש בערב מיוחד ואת כל אלה משלב עם הידע הרב שלו על עיצוב ואופנה.

מתוך התשובות הרבות בהן נתקל, גיבש ליאור סגול את הקולקציה שלו שאינה מכוונת לסוג אחד של גברים כי אם בנויה באופן שבו כל אחד יכול למצוא את הנישה שלו, הבגד שיהיה לו הנוח ביותר והמתאים ביותר. בהצלחה עם בחירת חליפות חתונה !

חליפות חתונה

חליפות חתונה

חליפות חתונה

חליפות חתונה

 

חליפות חתן 2012

חליפות חתן 2012

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE