חליפות לבר מצווה

חליפות לבר מצווה

חליפות לבר מצווה

חליפות לבר מצווה

וואו, איך זה קרה כל כך מהר? באמת עברו כבר 13 שנים מאז היום ההוא בבית החולים שבו לאושרכם נולד הבן שעכשיו חוגג בר מצווה? לא להאמין איך הזמן טס לכם והנה אתם פה עכשיו מתכננים את חגיגת בר המצווה המשפחתית. בין שאר ההכנות ישנה גם שאלת הלבוש: מה ילבש הבן במעמד החגיגי? ובכן אם אתן יכולים ללבוש חליפה לאירועים אין שום סיבה שלא ילבש גם הבן חליפת בר מצווה! נכון שפעם מכנסיים שחורים וחולצה לבנה היו מספיקים, אבל בינינו, הזמנים כל כך השתנו, נסו לזרום עם השינויים והחידושים ותנו לילד את החופש לבחור בין שלל חליפות לבר מצווה הקיימות, אם ירצה.

במה שונה חליפה לנער מחליפה לגברים?

התשובה היא – חליפת בר מצווה לנערים אינה שונה בשום דבר. מדובר בחליפות ערב שההבדל העיקרי ביניהן לבין חליפות לגברים הוא גודלן. גם ברכישת חליפה לנער צריך לשים לב לאותם דברים:

  • לוודא במדידה שהחליפה תתאים למבנה גופו של הנער (לבחור גזרה מתאימה: האם הוא גבוה או נמוך? מלא או רזה מאוד?). זה גם המקום להתייעץ עם המוכר או המוכרת שמשרתים אתכם בחנות.
  • לוודא שהחליפה מתאימה בגודל! הנער צריך להרגיש שהוא זז בחופשיות, שהחליפה לא צמודה מידי או לחילופין לא ענקית עליו ונופלת באופן מרושל ולא נוח. אם החליפה תהייה גדולה, יש סיכוי כי ברחבת הריקודים הנער ידרך על קצות המכנסיים עם הנעליים החדשות…
  • לוודא שהצבעים נעימים ומתאימים לאירוע חגיגי רשמי. אפשר להכניס קצת צבע (בעיקר אם בעל השמחה ממש רוצה בכך) אבל לוודא שאין התנגשות מאוד גדולה ויש התאמה בצבעוניות בין חלקי החליפה וכמובן הנעליים.

תנו לו את המילה האחרונה

נכון, אתם ההורים, אתם מחליטים ואתם משלמים, אבל אל תשכחו לרגע שזהו הרגע הגדול המשמח שלו ולכן צריכה להיות לו הזכות להחליט מה ילבש. בהחלט לא צריך להתרגש מכך – אפשר לנסות ולהפוך את הכל לפרויקט משותף איתו, ללכת לראות ולבחון יחד חליפות לחתן בר מצווה כאשר אתם מקפידים רק לכוון ולתת עצה טובה ולא מתערבים אלא במקרים קיצוניים. בסיכומו של עניין – תנו לו להחליט בסוף, הוא זה שצריך ללבוש את הבגדים כשיגיע היום…

חליפות לבר מצווה

חליפות לבר מצווה

חליפות לבר מצווה

חליפות לבר מצווה

חליפת בר מצווה

חליפת בר מצווה


Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE