חליפות ערב לגברים

חליפות ערב לגברים

גבר שמחפש דרך להקפיץ את המניות שלו ובעיקר את הסקס-אפיל, טוב לו כי יתחיל ללכת עם חליפות. אם עוד לא ידעתם, אין דבר העומד בפני גבר עם חליפה! מבלי לבחור סוג חליפה ספציפי, אנחנו רוצים לכוון אותך ולתת לך קווים מנחים כלליים שמתאימים לבחירה של חליפות עסקים או חליפות ערב, באשר הן (כגון חליפות אלגנט). ותזכרו, חליפה שווה יכולה להפוך כל מראה רגיל למראה נוצץ אז.. למה לא בעצם?

חליפות ערב לגברים
חליפות ערב לגברים

למה כדאי לך לאמץ ללבך חליפה שווה

יש תחושה שגבר שלובש חליפה הוא כנראה אופנתי ומבין גדול באופנת גברים וטרנדים. אבל כאשר חושבים על זה, ההיפך הוא כנראה הנכון. אם אתה גבר שלא מבין בכלל בבגדים ואופנה ורוצה להפתיע עם הופעה מרשימה, דווקא אז תבחר בחליפה שווה ולא תצטרך להשקיע בכך יותר מידי מחשבה. מיד נפרט כמה טיפים כלליים (פשוטים אבל חשובים !), שיכולים לעזור לכל גבר אשר בחיים לא לבש חליפה, לבחור במראה הנכון ולהשאיר אחריו רושם מצוין. אם תגידו לנו שארץ ישראל וחליפות ערב לא הולכות יחד, וכולם כאן מתלבשים קז'ואל (על סף המרושל) לעומת שאר העולם – דווקא תחזקו את הנקודה. כי בין קהל שלא לובש חליפות אתם הכי תפתיעו ובלי מאמץ בכלל תעשו רושם מעולה.

אז איך לבחור חליפה ?

אם תזכרו את שלושת הכללים הפשוטים הבאים, לא תוכלו לטעות :

  • יש לבחור חליפה בגזרה ההולמת אתכם. ישנן גזרות שונות ורבות ולכל מבנה גוף מתאימה גזרה אחרת. כשאתה בוחר חליפה, תעשה מחקר קטן באינטרנט ותבדוק מהי הגזרה שמתאימה לך.
  • יש לבחור חליפה בגודל המתאים. אם תלבשו חליפה גדולה מידי ומרושלת, או לחילופין תבחרו חליפה צמודה מאוד שלא משאירה הרבה מקום לדמיון (או לתזוזה) – תשאירו כנראה את הרושם ההפוך. לכן יש להקפיד שהחליפה תהיה בול במידתה (ויש איך לעשות זאת, תמשיכו לקרוא).
  • יש לבחור חליפה בצבע המתאים. ישנם קווים מנחים כלליים שיכולים לעזור: חליפות שחורות או כהות מאוד מתאימות לאירועים מאוד רשמיים. חליפות אפורות או כחולות משדרות בעיקר ביזנס. חליפות בז' או צבעים בהירים אחרים מתאימות לאירועי יום פחות רשמיים בעיקר בקיץ.

    חליפות ערב

    חליפות ערב

לא צריך לשבור את הראש לבד

יש המון מידע שם בחוץ, לפעמים יותר מידי וזה יכול להיות מבלבל, אולם, כמעט בכל חנות שמכבדת את עצמה נמצאים נציגי שירות שיכולים כמעט תמיד לתת את העצה הנכונה ולעזור לכם לבחור. ככל שתלכו לחנות יותר מכובדת וותיקה, כך גם תפגשו אנשי מקצוע מיומנים יותר. ואם תרצו המלצה אישית מאיתנו: תשקיעו בעצמכם לפחות פעם אחת ולכו לבוטיק אופנה לגברים או למעצב מקצועי שיכול לעזור לכם לעצב ולתפור עבורכם את החליפה האולטימטיבית שתתאים בול בכל הפרמטרים.

תפרגנו לכם גם זוג נעליים…

חליפות אלגנטיות זה נפלא, אבל אם לא תתאימו להן זוג נעליים הולם, אפשר לומר שלא לקחתם את הפוטנציאל הגלום במראה עד הסוף. אז אל תזניחו את הזירה התחתונה ותפרגנו לעצמכם זוג נעליים שיהיו איכותיות, לפחות כמו החליפה, והן יהיו לך גם פרקטיות וגם נאות.

חליפות חתן
חליפות חתן
חליפות ערב
חליפות ערב
חליפות אלגנט
חליפות אלגנט
חליפות ערב

חליפות ערב

חליפות אלגנט

חליפות אלגנט

חליפות אלגנט

חליפות אלגנט

חליפות אלגנט

חליפות אלגנט

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE