חליפת חתן

חליפת חתן

מי ששואל עצמו, מהי בעצם חליפת חתן ומדוע יש כל כך הרבה "צלצולים" סביב עניין החליפה של החתן הגיע למקום הנכון. ידוע לכולנו שהכלה היא זאת אשר מצופה ממנה  להיות מלכת האירוע בכל הקשור לשמלת כלה והאבזורים שהיא נושא עמה, אך לא עוד פוקוס רק על הכלה. בשנים האחרונות מתפתח אצל הגברים (כן כן, בדיוק אלו שמרכיבים את הפזל הזוגי הזה שנקרא חתונה וחיי נישואים) צורך להיראות מיוחדים ממש כמו שהכלה רוצה להיות ועושה. אם גם אתה, החתן לעתיד, מעוניין להיראות במיטבך בערב כריתת ברית הנישואים בו ותכיר את המעצב הנודע ליאור סגול. ליאור אינו עוד מעצב אופנה הוא המעצב שנבחר מבין רבים להוביל כמה מן התכניות הבולטות בטלוויזיה בכל הקשור להלבשת גברים. בין התכניות ניתן להזכיר את "רוקדים עם כוכבים" וזמרים נודעים מהזמר המזרחי עכשווי כשם אייל גולן, ליאור נרקיס, רון שובל, קובי פרץ ורבים טובים אחרים. כשם שאולי כבר הבנתם ליאור סגול מעצב חליפות חתן לחתנים טריים אך גם אנשי עסקים ואנשי תקשורת מצאו לנכון לעצב אצל ליאור חליפה אישית למלתחה האישית שלהם.

ליאור סגול – חליפת חתן

חליפת חתן בעיצוב של ליאור סגול תגשים לך חלום! ליאור ייעצב לך חליפת חתן במיוחד לפי טעמך. בד איכותי, אוורירי ונוח בשילוב עם בד לייקרה מתאימים מאוד לערב פעיל כמו יום החתונה. חליפת חתן בגיזרה ועיצוב שמתאימים לחתן משלימים את הופעת הגבר ביום החתונה. חשוב לדעת איפה לקנות חליפת חתן, קנייה אצל המעצב ליאור סגול גורמת לחתן להרגיש כמו מלך בארמון של ליאור ונוח בחליפת חתן שלו.

חליפת חתן

חליפת חתן

חליפת חתן

חליפת חתן

 

חליפות חתן

חליפות חתן

חליפות חתן

חליפות חתן

חליפת חתן

חליפת חתן

חליפות חתן

חליפות חתן

חליפת חתן - למתחתנים

חליפת חתן - למתחתנים

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE