חליפת ערב לגברים

יוצאים לארוחת ערב עם בת הזוג? חוגגים יום נישואין במסעדה, או יום הולדת לכם או לבת הזוג? אתם זקוקים ללבוש משהו מיוחד ולא יומיומי. לכו על חליפת ערב מיוחדת ומעוצבת שתשווה לכם מראה יוקרתי ומיוחד לכבוד האירוע, כדי שהאירוע ייזכר לטובה להרבה זמן. האם מכנס שחור וחולצה מכופתרת יספיקו? כן, אם מדובר ב"עוד אירוע" ולא ב"האירוע". אם מדובר באירוע ערב מיוחד, שתרצו שיהיה חד פעמי ולא שדרגתי, אתם חייבים חליפת ערב לגברים.

suits-2016-2017-14

אז מהי חליפת ערב שתוכל להלום אתכם בצורה יפה ומכובדת? ובכן, אין כללים ברורים. אפשרי לשים חליפה מבדים קשים או בדים עדינים ונעימים למגע. אפשר שצבעי החליפה יהיו שחור-לבן, אך אפשר ואף מומלץ גם לשחק עם צבעים נוספים כגון ורוד, אדום, ירוק או סגול. ניתן לשלב בחליפה עניבה מחוייטת ומיוחדת או לחילופין ללכת על מראה של פפיון. עם הרבה כפתורים או מעט כפתורים, עם או בלי כיסים, צווארון בולט או סולידי והרבה אפשרויות בחירה, כנראה שחליפת ערב לגברים יכולה להיות מעוצבת בהרבה מאוד אפשרויות שונות.

suits-2016-2017-9

ביחרו את חליפת הערב לפי מה שאתם ומי שאתם. אל תינעלו על המראה השמרני והסולידי כי זה מה שאתם מכירים ושם אתם מרגישים הכי נוח, נסו להפתח לסגנונות ומראה מיוחד, אופנתי וצעיר. היום אין עוד טאבו בכל הקשור לחליפות ואין מראה נכון או לא נכון.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE