חליפת ערב מפוארת לאירוע

חליפת ערב מפוארת לאירוע

חליפות מפוארות לאירועים

חליפות מפוארות לאירועים

תחשוב שהבגדים שאתה לובש הם כמו שפה של ממש. כשאתה מתלבש, לכל פריט שבחרת ללבוש ובמיוחד לשילוב של כולם, יש מסר שעובר גם ללא מילים לאנשים שאיתם אתה נפגש. וזה נכון לגבי כל סיטואציה, בין אם יצאת לחדר כושר ולבשת בגדי ספורט, או איך בחרת להתלבש למשרד וכמובן – מה בחירת הלבוש שלך כשאתה יוצא לאירוע חגיגי בשעות הערב. לפעמים כולנו היינו רוצים לחיות קצת בסרט ובלי חשבון לשים על עצמנו חליפת טוקסידו סטייל ג'יימס בונד כשאנחנו יוצאים לאירוע משמח כי אנחנו רוצים לשדר מסר חיובי של בטחון עצמי. הנורמות החברתיות המקומיות בישראל טיפה עוצרות אותנו אולי מללכת עם זה עד הסוף אבל החדשות הטובות שלנו הן שלאט אבל בטוח גם הצברים מבינים שכדאי מאוד להשקיע בביגוד לא פחות מאשר ברכב שבו אתה נוסע כדי להרגיש מצוין ובלתי מנוצח.

בונד, ג'יימס בונד

 

אז מה סוד הקסם של חליפות יוקרה? למה אנחנו מסתכלים ביראת כבוד סמויה על המסך הגדול, על גבר נאה שלבוש למשעי בחליפה שנראית כאילו הרגע יצאה את שולחן העבודה של החייט מספר אחד בעולם? מדוע אותו גבר נראה כאילו שום דבר בעולם לא מפחיד אותו והוא בלתי מנוצח? ובכן התשובה הפורמלית היא שאנשים ממעמד חברתי וכלכלי גבוה שנחשבו תמיד למושאי קנאה בשל כוחם וממונם, היו פעם היחידים שיכלו להרשות לעצמם להתלבש באופן הזה כי היה צריך הרבה מאוד כסף לשם כך. מאז ועד היום מעמד הביגוד נשאר אך העלויות הכרוכות בו ירדו משמעותית וכיום רוב האנשים יכולים להרשות לעצמם לרכוש ביגוד איכותי סביר  לאירועים. אז תאר לך, כיום אתה יכול לבחור להתלבש כאילו היית מיליונר ולשדר מסר של כוח וסמכותיות, אז מדוע לא בעצם ?!

לא לנשים בלבד

חליפות יוקרה

חליפות יוקרה

נכון שאתם לא רגילים לצאת לחנויות לסיבוב שופינג ולרכוש לכם חליפות לאירועים כאילו זה היה עניין של מה בכך. אבל היום כבר אין סיבה שלא ויש קפיצה משמעותית במספר הגברים בעלי מודעות גבוהה לטיפוח ואופנה שלא מרגישים צורך להתנצל על כך. שוק האופנה בישראל בהתפתחות מופלאה כבר אי אלו שנים ויש כל כך הרבה מקומות שהשכילו להקדיש את עצמם לאופנת גברים. ובחנויות שמחזיקות בגדי גברים אפשר בהחלט למצוא גם בגדי קז'ואל יומיומיים – כלומר ג'ינסים איכותיים, סריגים יפים, חולצות כפתורים או חולצות פולו; ואפשר ורצוי לרכוש אצלן בגדי ערב ממש שמתאימים לאירועים חגיגיים.

לא מצאת חליפה שאהבת? תפור לך אחת

חליפות לאירועים

חליפות לאירועים

בחנויות אפשר למצוא הרבה מאוד חליפות, בגזרות שמרניות, קלאסיות או מודרניות ונועזות, כך גם בצבעוניות. אבל אם יש לכם טעם ייחודי או פשוט לא מצאתם חליפה שיושבת כמו שצריך על מבנה גופכם, יש גם אפשרות ללכת למעצב אופנה מקצועי שייקח מימכם מידות ויתפור חליפה לתפארת. נכון, לא לכולם יש את המשאבים או הסבלנות לצאת למעצב אופנה ולבקש חליפה בתפירה אישית, אך אם יש לכם את שניהם אל תהססו להשקיע בעצמכם ולהתפנק על חליפה שתפורה למידותיכם המדויקות בדיוק באופן ובצבע שאתם אוהבים!

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE