חתן וכלה – עונת החתונות 2012

חתן וכלה – עונת החתונות 2012

חתן וכלה 2012

חתן וכלה 2012

היא כאן, זה רשמי – חלקכם כבר הספיקו אפילו להיות בחתונה בתקופה האחרונה, עונת החתונות 2012 יצאה לדרך. אז מה השתנה ומה התחדש? האמת שלא הרבה, כך גילינו, למעט "חידושונים" פה ושם. גני האירועים אותם גנים יפים ומושקעים; בקייטרינג והשמלות התחדשנו עם הטרנדים של העולם שהגיעו היישר מניו יורק מתערוכה גדולה שנערכת כל שנה בתקופה זו בנושא חתונות. אז מה בכל זאת אחר?

קטלוג חתן כלה 2012

קטלוג חתן כלה 2012

אנחנו השתנינו

השנה שטף את הארץ גל מחאה גדול, מחאה חברתית על יוקר המחיה ועל העומס העצום שניצב היום על כתפי הצעירים, בני המעמד הבינוני. הלוא הם… אנחנו, חתן וכלה 2012. הצעירים (בעיקר) הם אלו שמתחתנים בימים אלו ורבים מהם סטודנטים או שכירים צעירים שנאבקים בשכר דירה, שכר לימודים והוצאות שוטפות. ועכשיו חתונה… מי שכבר התחיל בארגון יודע שחתונה רגילה כמעט ולא ניתן לקיים בלי הוצאה ראשונית של עשרות אלפי שקלים (ולרוב יותר). אז החלטנו לתת לכם כמה טיפים שאולי יעזור לצמצם את ההוצאה הגדולה הזו ועדיין להתחתן כמו שצריך. כי מגיע לכם שתהיה לכם חתונה נהדרת אפילו אם לא נולדתם למיליונרים.

קטלוג חתן כלה 2012

קטלוג חתן כלה 2012

להיות צרכנים נבונים גם בעסקי חתונה

נכון שזה טיפה יותר עבודה אבל השוואת מחירים היא הדבר הכי חשוב שתוכלו לעשות בשביל עצמכם. דפדפו בקטלוגים השונים (כמו קטלוג חתן כלה 2012 או קטלוג מתחתנים ברשת וכו'), והשוו מחירים בכל אחד ואחד מהתחומים שאתם בודקים וסוגרים. צלם, שמלה, קייטרינג, אולם. מי מכם שיודע את אמנות המשא ומתן בר מזל: פה המקום להפעיל את קסמיכם! כצרכנים אתם לא נטולי כוח. היו חכמים ונהלו דיונים עם הספקים העתידיים על עלות השירות. לא רוצים להוריד? לא צריך. יש היום כל כך הרבה ספקים, נראה לנו שבסוף תמצאו את הספק שלא יתעקש להיות סתם יקר.

חתן כלה 2012

חתן כלה 2012

יד שנייה

פעם זה היה צירוף מילים גס, מה פתאום יד שנייה?! כולנו רוצים חדש! אבל כשמדובר בבגדי חתונה, בין אם חליפה או אם שמלת כלה משגעת אתם הרי רוב הסיכויים שלא תלבשו אותם שוב לעולם. אז במקום ללכת ולקנות או לשכור שמלה בהון תועפות, חפשו היום באינטרנט מאגרי מידע ולוחות מודעות של יד שנייה ייחודיים לנושא חתונות ותופתעו מהפריטים המדהימים שמגיעים לאתרים הללו לפעמים. רק צריך סבלנות ולשים בצד את הדעות הקדומות שלכם בנושא, תאמינו לנו שזה ישתלם.

קטלוג חתן כלה 2012

קטלוג חתן כלה 2012

קבוצות קנייה בענייני כלולות

אם אפשר לרכוש טלוויזיה בזול בקבוצת קניה, למה לא כאן? נסו למצוא סביבכם עוד זוג שניים או שלושה (כמה שיותר) שמתחתנים, התאחדו איתם וצאו יחד להיפגש עם הספקים השונים. צלם שיודע שיקבל עבודה בשלושה או ארבעה אירועים שונים יהיה הרבה יותר קל לשכנוע בהורדת מחיר. אותו דבר לגבי קייטרינג, דיג'יי וסלון כלות וחתנים. באתם בקבוצה? יש לכם כוח. ואם אתם לא מכירים אף אחד שעומד להתחתן נסו להציע זאת בפורומים באינטרנט ותראו שאינטרס משותף הוא אולי הכוח המניע הגדול ביותר בעולמנו.

בהצלחה ו – וואלה מזל טוב !

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE