ליאור סגול – מעצב בגדי חתן

ליאור סגול – מעצב בגדי חתן

ליאור סגול - מעצב בגדי חתן

ליאור סגול - מעצב בגדי חתן

תמצאו לא מעט גברים שהחלק אשר מלחיץ אותם ביותר בכל ארגון החתונה, הוא הרגע שבו יצטרכו לבחור את הבגדים לאירוע. מאיפה הם יודעים מה ללבוש ואיפה לקנות? זו לא עוד מטלה טריוויאלית עבורם. ליאור סגול הינו מעצב חליפות חתן שהקים סלון חתנים מרהיב בחצרות יפו, ואליו בדיוק כדאי לשלוח את החתנים המבוהלים, ולא סתם נחשב היום ליאור להיות מוביל בתחומו. לאחר יותר מעשר שנים בעולם האופנה הבין ליאור שכל חתן כמעט, בין אם הוא מבין יותר או פחות בביגוד ואופנה, זקוק לעצה ויד מכוונת, וזה בדיוק מה שהוא נותן ועוד הרבה יותר.

סוף חליפה במחשבה תחילה…

ליאור סגול בגדי חתן

ליאור סגול בגדי חתן

ליאור סגול לא מחכה עד הרגע בו יופיע החתן בפתח סלון הבוטיק המושקע שלו כדי להתחיל לתכנן. כבר הרבה לפני משלב ליאור את הידע הרחב שלו על עולם האופנה בארץ ובחו"ל כולל הטרנדים החדשניים ביותר, יחד עם פידבק ורשמים מהאנשים בשטח וכך הוא בונה קולקציה חדשה כל שנה. כשיש קולקציה מגוונת ומעניינת כל כך, כל חתן כמעט יכול למצוא שם את האמירה שלו והסגנון שאליו הוא הכי מתחבר ואז אפשר ביחד לעצב את החליפה שתהיה מתאימה לדרישות והציפיות.

יחס חם ואישי בדרך לחופה

ליאור סגול חליפות חתן

ליאור סגול חליפות חתן

מעבר למכתיב טרנדים בעולם חליפות הגברים, ידוע ליאור סגול בדרך העבודה המיוחדת שלו עם הגברים שמגיעים אליו לעיצוב חליפה. מהרגע בו נכנס החתן בדלת הסלון ועד הרגע בו הוא עומד תחת החופה ליאור יעניק לחתן את מלוא תשומת הלב הבלתי מתפשרת בכל מה שיצטרך. משלב התכנון, דרך הביצוע ועד היום המאושר שבו גם מגיע החתן להכנות והלבשה – בכל אלו מלווה ליאור סגול באופן אישי וכמובן גם בעזרתו של צוות מקצועי ומסור שנבחר בקפידה.

הקולקציה של ליאור סגול לשנת 2012

ליאור סגול בגדי חתן

ליאור סגול בגדי חתן

חליפות החתן דומיננטיות במיוחד בתוך הקולקציה של שנת 2012. תמצאו שם מגוון של סגנונות: גם החליפות הקלאסיות המסורתיות שמתאימות למי שיש לו טעם סולידי ומחפש יותר כיוון "אולד פאשן" וגם לאנשים בעלי טעם יצירתי ונועז שרוצים חליפה עם אמירה חדשה ומפתיעה. ליאור סגול ידוע בכך שמשקיע מאמצים ומשאבים בהבאת בדים איכותיים במיוחד (אותם הוא מייבא מחו"ל) ולא פחות ברעיונות ועיצובים באביזרים ייחודיים. בקולקציה תוכלו למצוא לדוגמא אביזרים 'שיקיים' כמו חגורות אלגנטיות ומיוחדות, חלקם במראה הקלאסי מעור וחלקם משולבים באבזמים מפתיעים שמוסיפים קריצה אמנותית כגון: חפתים ייחודיים לשרוולי החולצה, אבנטים מעוטרים, כפתורים עשויים קריסטל ועוד.

הכל נשאר במשפחה: נעליים בעיצוב אישי

ליאור סגול מעצב בגדי חתן

ליאור סגול מעצב בגדי חתן

להשלמת המראה, בסלון של ליאור סגול תוכלו למצוא גם נעליים מבית היוצר של לא אחרת מאשר אשתו של ליאור – דורין סגול. דורין הינה מעצבת של נעלי גברים אלגנטיות מיוחדות, גם הן במגוון סגנונות. דורין משחקת עם הצבעוניות של הנעליים, העיצוב שלהם וגם עם התוספות שלהם כדוגמת אבזמים יוקרתיים. גם כאן לא מתפשרים על איכות. הנעליים עשויות מהחומרים המשובחים ביותר והושקעה מחשבה רבה גם בנוחות שלהן, בסוליה והרפידה של כל נעל. דורין מוודאת שלא רק תיראו טוב אלא גם תרקדו בשיא הנוחות עד שאחרון האורחים יעזוב את הרחבה!

ליאור סגול חליפות חתן

ליאור סגול חליפות חתן

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE