חליפות גברים במידות גדולות

חליפות גברים במידות גדולות

אנחנו רוצים להביא חדשות טובות לאלו שעוד לא יודעים ולהזכיר לאלו שכן יודעים: תשמעו, גם אם אתם במידה גדולה היום אין לכם תירוץ לשבת בבית ולהגיד שאין לכם מה ללבוש. עולם האופנה שפעם הזניח את כל מי שמידותיו חריגות לכאן או לכאן התעורר והבין שלכולנו מגיע להתלבש יפה אם בא לנו ולא חשוב מה מבנה הגוף שלנו או גודלנו. השורה התחתונה – היום יש אופציות. בואו נדבר על האופציות הללו כדי שכולם יהיו בעניינים:

מידות גדולות לגבר

מידות גדולות לגבר

ממידה 40 פלוס ועד מידות ה70 ויותר – מידות גדולות לגברים

 

המעצבים וחנויות בגדי הגברים הבינו שהלוחות שלהם מגיעים בכל הגדלים והסוגים וצריך לתת פתרונות לכולם. פעם הפתרון היה פשוט להגדיל הכל בלי הרבה השקעה ומחשבה מתוך רצון פשוט "לכסות שטח" ולצאת מידי חובה. בימים שלנו בגדים מעוצבים ממש מגיעים בכל המידות כולל העיצוב והיצירתיות. ישנן חנויות ההתמחות שלהן הינה מידות גדולות לגברים (וגם כמובן לנשים). חיפוש קטן באינטרנט ואתם מוצאים את החנות הקרובה ביותר אליכם. וכמובן שחוץ מחליפות מעוצבות ואיכותיות אפשר למצוא גם סוגי לבוש אחרים – ג'ינסים, חולצות מכל הסוגים ובגדי ספורט.

הפתרון הכי שווה – עיצוב בהתאמה אישית

לא בא לכם להסתפק במה שמציעות החנויות? בא לכם בגד אלגנטי בדיוק לפי הטעם שלכם שגם יישב עליכם בצורה האידיאלית? גשו למעצב אופנה ובקשו חליפה שתיתפר על פי מידותיכם המדויקות וטעמכם האישי. יש היום מעצבים שהתמקצעו בפתרונות אופנה יצירתיים ויעילים בכל המידות. אז לא צריך יותר להסתפק בחליפה שהיא "כמעט" טובה לכם, לכו על הכי טוב, מגיע לכם.

מידות גדולות לגברים

מידות גדולות לגברים

הוסיפו את הניצוץ האישי גם דרך איבזור ונעליים

מידות גדולות לגברים

מידות גדולות לגברים

חכל גבר ולא חשוב באיזו מידה הוא יכול לשדרג את החליפה שלו ולהפוך אותה למיוחדת ממש לפעמים עם רעיון קטן ומדליק כתוספת. אם זה עיטור מיוחד בתוך הבד, פס סאטן בדש המקטורן או כפתורים בעיצוב מיוחד, כל אחד יכול לבחור ולעצב את החליפה המושלמת עבורו שתגנוב את ההצגה. מידות גדולות לגברים יש גם בחגורות, עניבות וכל מה שמתלווה. וכדי להשלים את ההופעה אל תשכחו להוסיף את זוג הנעליים המתאים, גם הן מגיעות היום במידות גדולות בכל הסוגים. נעליים נוחות, מבריקות או עם אבזמים מיוחדים נמצאות היום במגוון חנויות.

גם נשים במידות גדולות יכולות לגנוב את ההצגה!

מידות גדולות לגבר

מידות גדולות לגבר

 

כל הנאמר למעלה על מידות גדולות לגבר נכון גם לנשים; נשים יקרות אל תסתפקו ב"כמעט" או "ליד" או "מספיק טוב". לכו על הכי טוב שיש, בין אם בבוטיקים אופנה שמציעים בגדי איכות מעוצבים במידות גדולות ובין אם בתפירה אישית, כל אחת יכולה היום למצוא אתה הביגוד המושלם למבנה גופה וטעמה הייחודי. יש היום שמלות, מכנסיים, חולצות מגוונות, חצאיות וכמובן נעליים וביגוד תחתון עבורכן. ואביזרים? השמיים הם הגבול!

אז אתן עוד כאן? צאו לשופינג והתפנקו!

רוצים שנתאים לכם חליפות במידות גדולות ?

צרו קשר כבר עכשיו עם ליאור סגול ובואו למדוד !

בגדים מעוצבים

בגדים מעוצבים זוהי המומחיות שלנו! הינכם מוזמנים לעיין בקטלוג בגדים מעוצבים שנמצא ממש פה ולבוא אלינו כבר  היום למדידות.

בגדים מעוצבים

בגדים מעוצבים

בגדים מעוצבים

בגדים מעוצבים

בגדים מעוצבים

בגדים מעוצבים

 

רוצים שנתאים לכם בגדים במידות גדולות ?

מגוון הבגדים במידות גדולות, בסלון החליפות של ליאור, הינו רחב מאוד .

צרו קשר כבר עכשיו עם ליאור סגול ובואו למדוד !

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE