מתחתנים? וואלה מזל טוב!

מתחתנים? וואלה מזל טוב!

כמה הייתם רוצים להגיע כבר לרגע הזה ששניכם מתחת לחופה מתרגשים, שוברים את הכוס ו.. רצים לרחבת הריקודים לחגוג עם החבר'ה… וואלה מזל טוב לכם אבל לפניכם יש עוד כל כך הרבה העבודה. אם הייתם מיליונרים הייתם ודאי עושים מה שכל זוג בעל יכולת היה מאחל לעצמו: שוכרים מארגן או מארגנת חתונות מומחים, שיעשו את כל העבודה השחורה ויבואו אליכם בסוף להגיד לכם איפה ומתי להיות. מאחר ולרובינו אין את היכולת לשכור את שירותיהם של מארגני חתונות חלומיים אנחנו יכולים רק להציע אלטרנטיבות צנועות אם כי מאוד יעילות שמצאנו שם בחוץ.

וואלה מזל טוב

וואלה מזל טוב

הכנה מראש – פחות כאב ראש

ככל שתהיו יותר מסודרים כך יהיו הדברים יותר נוחים לארגון. את רוב הדברים שעליכם להכין ולסגור אתם יודעים, אז מה דעתכם להכין במחשב תיקיות מסודרות לכל אחת מהפונקציות, לשם תזרקו את כל האינפורמציה שיש, השוואות המחירים, המלצות או אזהרות, יומני פגישות וכן הלאה. כליווי לתיקיות הממוחשבות הכינו מראש קלסר עם חוצצים לכל אחד מהנושאים למקרה שצריך להכניס חשבוניות, קבלות או גזרי עיתון. היו מספיק אחראים להמשיך ולעדכן את התיקיות והקלסר וכך הכל יהיה שם פרוש לפניכם ולא תצטרכו לדאוג שמשהו יישכח או יעלה בדקה התשעים.

מתחתנים? וואלה מזל טוב!

מתחתנים? וואלה מזל טוב!

שלו ושלה

חלקו ביניכם את המטלות באופן חכם: אתם כבר יודעים מספיק אחד על השנייה כדי לדעת מה החוזקות והחולשות של כל אחד מכם וכך תדעו גם מי כדאי שיהיה אחראי למה. וכמובן מטלות נעימות או זוגיות עושים יחד. טיפ קטן שלנו – את סידור השולחנות תעשו יחד עם ההורים כדי למנוע מבוכות גדולות או דרמות גדולות ליד השולחן בערב החתונה.

ומה אם נגיד לכם שאת כל מה שרשמנו אתם לא צריכים?

אנחנו עומדים לחלוטין מאחורי ההמלצות של עצמנו ועם זאת, מצאנו אתר אחד מיוחד שמסדר לכם את החיים כל כך טוב בכל מה שקשור לארגון לחתונה שפשוט לא צריך שום דבר אחר! לא מזמן עלה לאוויר אתר עם רעיון מבריק מבית אתר וואלה, שנקרא – וואלה מזל טוב. מדובר בפורטל חתונות מושקע, שמכיל לא רק קטלוג של כל נותני השירות כמעט שיש בתחום אלא גם כל מיני כלי עזר ייחודיים שעושים לכם חיים יותר קלים. כמה דוגמאות:

  • יומן לניהול הפגישות והאירועים של שניכם בתהליך הארגון
  • כלי לניהול התקציב כולו, כולל כלי מיוחד להראות לכם איפה את נמצאים כרגע מול התקציב המתוכנן
  • כלי לניהול רשימות מוזמנים
  • כלי לסידור שולחנות
  • אשף עיצוב לרעיונות לעיצובי שמלת כלה, שמלת ערב או תכשיטים
  • ואחד הדברים הכי מוצלחים עבורכם הזוג הצעיר – מדור מבצעים חמים בשוק החתונות.

ואם זה לא מספיק, נותן האתר מנועי חיפוש לא רק לחתונה עצמה אלא גם למסיבת הרווקים/ות, למסיבת החינה וכמובן לירח הדבש. וכשתסיימו לארגן את החתונה תראו שהאתר נותן באותה קלות כלים להפקת ברית (בקרוב אצלכם), בר/בת מצווה ומסיבות בכלל, ימי הולדת ואחרות. חגיגה של ממש!

מתחתנים? וואלה מזל טוב!

מתחתנים? וואלה מזל טוב!

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE