מתחתנים?

מתחתנים?

מזל טוב! מצאתם אחד את השנייה. עברתם דבר או שניים יחד. גיליתם שממש טוב לכם ביחד.. בטוח יותר מאשר לחוד, והחלטתם "לעשות את זה" ולקחת את היחסים לשלב הבא. כמו שהיא חלמה (ורמזה) הצעת לה נישואין בצורה רומנטית כל כך שהפכה לשיחת היום אצל החברות שלה וזיכתה אותך בנקודות זכות רבות. היא אמרה כן. כן! ח-ת-ו-נ-ה!  וואו. מה עכשיו?!

 

מתחילים להתארגן

אז מתחתנים. מתחילות ההתייעצויות, המחשבות, צריך לעשות סדר בדברים, להבין מה צריך וממי מבקשים. יש לנו כמה המלצות כלליות בשבילכם כיצד לנהל את אחד הפרויקטים המרכבים של חייכם באופן הכי יעיל ואם אפשר גם מהנה. רוצים טיפ של התחלה? לנשום, לחייך ולנסות לא לאבד פרספקטיבה. מדובר בערב אחד. מיוחד? כן, בהחלט! אחד המיוחדים שיהיו בחייכם. אבל אל תשכחו שזהו ערב שעיקרו הוא התחלה של החיים החדשים יחד שמתחילים ביום שאחריו.

קניתם עט ומחברת ? אם לא, זה הזמן (טוב, את בטח קנית).

צעדים ראשונים – חברים

מתחתנים

מתחתנים

לכולכם יש ודאי זוגות חברים שהתחתנו. נסו למצוא את הזוג הקרוב אליכם שעשה זאת לאחרונה, קיבעו איתם דאבל דייט בקפה השכונתי והביאו אתכם כלי כתיבה. אם להם יש קלסר או מחברת כמו שהמלצנו לכם, זה יהיה מושלם! שבו איתם, בקשו מהם להעביר לכם את המידע שנראה להם הכי חשוב, הלקחים הכי גדולים, ההצלחות הקטנות הכי זכורות. הם עברו את ממש לא מזמן, למה לא לקבל פידבק יד ראשונה. אבל מה? אל תשכחו שעצות תקבלו במיליונים ומשלל אנשים, קרובים יותר ופחות, שכולם (או רובם) ודאי רוצים בטובתכם. אל תילחצו, הנהנו הרבה עם הראש וזכרו איזה כיף לכם שלכל כך הרבה אנשים אכפת!

צעדים ראשונים – אינטרנט

מתחתנים

מתחתנים

 

שפע המידע שניתן למצוא היום באינטרנט בנושא חתונות הוא כמעט בלתי אפשרי. שמלות ערב לחתונה, אולמות, מוזיקה, צלמים, אוכל.. איך יוצאים מזה? בתוך הכאוס הזה יש בכל זאת כמה אתרים שמרכזים את הנושא באופן יעיל למדי ומאוד יעזרו לכם. הידוע והגדול ביניהם הוא אתר מתחתנים הידוע ובהחלט מומלץ לעשות בו שימוש. אל תתפזרו יותר מידי, אין צורך. בחרו אתר אחד או שניים שהכי נוחים לכם ונעימים לשימוש, והשתמשו רק בהם.

צעדים ראשונים – תקציב

הכסף הוא אולי הנושא הכאוב ביותר בתכנון חתונה. ההוצאה היא אדירה ונראה כי היא בלתי נגמרת ואין לכם מושג ירוק האם בסוף תצליחו לכסות אותה באמצעות צ'קים מהאורחים או לא. לכן, אחד הדברים הכי טובים שתוכלו לעשות בשביל עצמכם הוא להגביל את עצמכם תקציבית. וודאו כמה יש לכם, וכמה אתם יכולים לספוג במידה ולא תצליחו לכסות. נכון שאלו הערכות כלליות ונכון שאולי תעברו קצת את התקציב, אבל תכנון מראש ימנע מהשתוללות בזבזנית שעלולה להותיר אתכם עם חוסר רציני מאוד ביום שאחרי…

 

צאו לדרך עם חיוך

מתחתנים?

מתחתנים?

זו לא רק כותרת, זה גם הטיפ הכללי האחרון – צאו לדרך עם חיוך. ושמרו עליו לאורך הדרך! מזל טוב!

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE