עסק של גברים: איך רוכשים חליפה?

עסק של גברים: איך רוכשים חליפה?

לגברים בלבד: איך רוכשים חליפה?

לגברים בלבד: איך רוכשים חליפה?

בעולם העסקים יש דברים במדברים יותר בקול ממילים. שני דברים מאוד חשובים הם שפת הגוף שלך ומה אתה לובש. ואחד כמובן משפיע על השני. אם אתה לבוש ביגוד איכותי ורציני, מתאים למבנה גופך ולא פחות חשוב – מתאים למעמד בו אתה מתנהל, הרי לך פאסון מנצח. ייקחו אותך ברצינות, יקשיבו לדבריך וירצו לעשות איתך עסקים. חליפה יקרה במיוחד גם משדרת רמת חיים גבוהה, שפע ומעמד. אז לא צריך ללכת על הכי יקר, אבל תעשו לעצמכם טובה ואל תלכו לקנות יד שניה בשוק הפשפשים כדי לא ליצור את הרושם ההפוך והמהופך..

 אז בכל מה שנוגע לגברים: למה צריך לשים לב כשמתלבשים לעולם העסקים?

Dress for Success

זהו מושג ידוע, התלבש להצלחה. גם אם אתה עוד לא שם! לך על בדים איכותיים, תהיה מעורה בטרנדים ולמד את הנושא – איך צריכים להתלבש, מה האביזרים המתאימים, הצבעוניות המתאימה. הפרטים הקטנים עושים לפעמים את כל ההבדל. הטיפ שלנו הוא תמיד תהיה עם היד על הדופק. התערה וחקור איך מתלבשים המצליחנים ואז תדע גם את מי לשאול ועם מי להתייעץ (הפעל שיקול דעת! לא היינו פוצחים למשל על שיחה בענייני אופנת גברים עם ראש המחלקה שהגיע מאנגליה לביקור עסקי בארץ, ולא חשוב כמה הוא לבוש למשעי).

עסק של גברים: איך רוכשים חליפה?

עסק של גברים: איך רוכשים חליפה?

סוג האירוע

גם בעולם העסקי יש כל מיני סוגי אירועים שצריך להתאים אליהם את הלבוש. אם זה היומיום במשרד כמובן אפשר ללכת על צבעים בהירים יותר, מראה פחות רשמי. עניבה קלילה (אם בכלל – תלוי מה מקובל) ונעליים וחגורה בהתאמה. לכנסים עסקיים כבר חשוב לשדרג את ההופעה; הצבעוניות נהיית יותר כהה, הכל צריך להיות מדוגם, עניבה כמובן חייבת להצטרף בהתאמת צבעים מושלמת. לאירועים חגיגיים של ערב בהם מתערים עם עולם העסקים כדאי לברר מראש עם מארגני האירוע מהו סוג האירוע וקוד הלבוש המצופה. בערב עדיין פחות נותנים את הדעת לכך באירועים רשמיים אולם בחו"ל תמיד תקבלו על גבי ההזמנה הנחיה באם מדובר אירוע "עניבה שחורה" (כלומר הלבוש הרשמי ביותר – חליפות טוקסידו מצוחצחות, פפיון, נעליים וגרביים בחורים). בארץ אמנם זה מעט אחרת, אבל עדיין תהיו מוקפים באנשים עסקים מהארץ ומחו"ל וככל שתשקיעו יותר מחשבה והכנות בלבוש כך הצלחתכם באירוע תגדל. לכו תדעו אלו פרויקטים משותפים סוגרים על לחיצת יד באירוע חגיגי בערב…

התאימו את החליפה לגוף ולעונה

חליפות עסקים

חליפות עסקים

זהו טיפ חשוב לא רק בנושא חליפות עסקים אלא בכלל במה שקשור לחליפות לגברים. חליפה חייבת להיות מתאימה בול למידותיך, לא צמודה מידי ולא רפויה מידי. בנוסף צריך להתאים את גזרת החליפה והסגנון שלה למבנה הגוף שלכם. לדוגמא סוג רכיסה אחד יחמיא יותר לגברים מלאים בעוד סוג אחר יחמיא לגברים רזים מאוד. התייעצו עם אנשים מקצוע.

בנוסף, כדי להחזיק חליפה אחת לפחות המתאימה לעונת השנה. נכון שבקיץ יש מיזוג ובחורף חימום, אבל עדיין סוג הבד של החליפה שתבחרו ישפיע מאוד על טמפרטורת הגוף. לא תרצו להזיע מאוד באירוע רשמי כזה או אחר וגם לא לרעוד מקור בכנס חשוב בניו יורק בחורף.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE