רכישת חליפה לבר מצווה

רכישת חליפה לבר מצווה

רכישת חליפה לבר מצווה

רכישת חליפה לבר מצווה

אין הרבה גברים שלא זוכרים את יום עלייתם לתורה, יום בר המצווה שלהם. גם מי שלא עלה לתורה ודאי זוכר את המאורע המשמח, החגיגה הגדולה שסימלה את כניסתכם לעולם המבוגרים. היום אתם חוגגים לילדכם את אותו אירוע ממש… מרגש. אחרי שמצאתם מקום, רב שיכין את הילד לעליה לתורה, מוזיקה, אוכל וכל מה שצריך לאירוע, נשארת השאלה מה לובשים לבר המצווה? ואל תחשבו כל כך מהר שאתם מחליטים! הילדים/נערים של היום כל כך מעורים בעולם סביבם שחלקם הגדול כבר פיתח טעם והעדפות אפילו בביגוד.

מגיעים להסכם עם בר השמחה

הוא אמנם תמיד יהיה הילד שלכם, אבל כמו שאמרנו הוא היום בדרכו להיות מבוגר ותצטרכו לתת לו את המקום להחליט מה ללבוש. עם זאת הגיעו איתו להסכמה לגבי שני דברים: שיבחר בגד ערב ראוי למעמד (במילים אחרות – ג'ינס וסווטשירט ממש לא אופציה), ושיעשה זאת במסגרת תקציב שאתם תגדירו (השאירו לכם מרווח לחרוג מעט ליתר ביטחון).

בכמה קונים?

שלבי ההכנה לרכישת הביגוד אינם שונים כהוא זה משלבי הכנה שלכם בקניית ביגוד נאות לאירוע חגיגי כלשהו. הרי איך תגדירו תקציב בלי לעשות קצת עבודת מחקר, השוואת מחירים? היכנסו לאינטרנט, התייעצו עם מכרים שכבר רכשו, התעניינו בחנויות. גם בעולם הנוער ישנן המון אפשרויות וגם טווח המחירים הוא מגוון. רק אחרי שהרגשתם את השטח תוכלו לגבש החלטה לגבי התקציב.

מה קונים?

 

 

שוב – כמו אצל גברים, האופציה הראויה והמרשימה ביותר ללבוש בר מצווה היא רכישת חליפה. ומכאן אתם כבר יודעים מה לעשות כי ודאי רכשתם לעצמכם בגדי ערב בעברכם: חשוב שהגזרה תתאים לילד, חשוב שהגודל יהלום את המידות שלו וחשובה הצבעוניות כדי לשמר מראה מכובד. בנוסף, צריך להתחשב בעונה ומזג האוויר סביב ולא להלביש את הנער במיטב המחלצות מבד צמר כשבחוץ מעל 30 מעלות בצל.

איפה קונים?

רכישת חליפה לבר מצווה

רכישת חליפה לבר מצווה

ניתן למצוא חליפות בר מצווה ברשתות הביגוד הגדולות שיש להן מחלקות ביגוד לילדים ונוער (לא בכל חנות יש בגדי ערב לנוער, שווה ללכת על טיפה יותר יקר ברשתות הגדולות והידועות יותר). ואם אתם רוצים להשקיע במשהו באמת איכותי, תוכלו לפנות למעצב חליפות שיתפור חליפות חתן בר מצווה בהתאמה אישית ועם ליווי ויד מכוונת.

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE