אביהו שבת – רוקדים עם כוכבים 2012

אביהו שבת

זמר ומלחין ישראלי, בנו של הזמר שלומי שבת.

אלבום הבכורה שלו "אביהו" יצא בתחילת 2010 אך כבר קודם הוציא אביהו מספר סינגלים שהפכו ללהיטים בניהם: "אביהו שבת עדיין שלך", "קחי את ליבי", "אביהו שבת בשבילך", "אהבת חיי", "יאללה", "תישארי", "אמונה" (אביהו שבת ושלומי שבת אמונה דואט). בשנת 2010 זכה אביהו בתואר תגלית השנה במצעד הפזמונים השנתי של גלגל"צ (מתוך אביהו שבת ויקיפדיה) וכמו כן להשמעות והורדות רבות. במהלך 2011 השתתף אביהו בתכנית המציאות (ריאלטי) חי בלה לה לנד – חי LA LA LAND, שם זכינו להכיר את אביהו ויכולותיו מקרוב. באותה שנה (2011) הוציא אביהו שבת גם את אלבומו השני "עושה לך טוב" שגם הוא זכה לתשבוחות רבות.

מצורף לההנתכם הקליפ של הסינגל "עכשיו את יודעת" מתוך אלבומו השלישי שבדרך..

אביהו שבת ברוקדים עם כוכבים 2012

השתתפותו של אביהו ברוקדים עם כוכבים 2012 צפויה להיות בין המעניינות ביותר ואנו משארים שיגיע לשלבים גבוהים בתחרות הריקודים. כמו שאר המתמודדים הגברים בתחרות אביהו יולבש על ידי המעצב ליאור סגול במיטב התלבשות לריקוד קליל ונוח בהתאם לסגנון הריקוד, השיר והג'נר. אנו בטוחים כי ליאור יוציא מאביהו את המיטב בכל הקשור לעיצוב הביגוד שעל גופו.

צוותו של המעצב "ליאור סגול" מאחל בהצלחה לאביהו בהמשך התכנית.

הכירו את אביהו שבת לפני הריקודים – רוקדים עם כוכבים:


 

אביהו שבת בפרק ההקדמה לרוקדים עם כוכבים 2012 – אבק כוכבים:

 

משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012

 

משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012אורנה דץ, יובל המבולבל, שלומי לחיאני, שלמה בראבאמיקי גבע, נועה מימן, עמית פרקש, אילנית, אסף הרץ, דנה עדיני, אסתי זקהיים, גילי מוסינזון, אביהו שבת.


 

 רוצים לראות את אביהו מתלבש לקראת התכנית לפני כולם? אז בואו להיות חברים שלנו בדף הפייסבוק.

 

אביהו שבת ואלינה מתמודדי רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7. תמונה מאתר רשת. אביהו שבת ואלינה מתמודדי רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7. תמונה מאתר רשת.

אביהו שבת וליאור סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012 אביהו שבת וליאור סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012

ליאור סגול משקיע בלבוש של אביהו לרוקדים עם כוכבים 2012. ליאור סגול משקיע בלבוש של אביהו לרוקדים עם כוכבים 2012.

 רוצים לראות את אביהו מתלבש לקראת התכנית לפני כולם? אז בואו להיות חברים שלנו בדף הפייסבוק.

יובל המבולבל אורנה דץ ליאור סגול ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012 יובל המבולבל אורנה דץ ליאור סגול ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE