יובל המבולבל – רוקדים עם כוכבים 2012

יובל המבולבל – רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7.

יובל שם-טוב הינו שחקן, בדרן וכוכב ילדים ישראלי שמוכר בעיקר בשם הבמה שלו "יובל המבולבל".

יובל החל את הקרירה שלו עם שיחרורו מצה"ל כליצן בימי הולדת. באמצע שנת 2004 פרץ יובל המבולבל לראשונה, בז'אנר בידור הילדים, כאשר גילם את הדמות שלו עצמו במסגרת DVD שהפיק לילדים בשם "יובל המבולבל" (מפתיע?!). לאחר הצלחת הווידאו שיצר החל להופיע בסדרה משלו בערוץ הופ!, סידרה שעשתה עד היום שלוש עונות. לרבות ההופעה הקבוע בסדרה, הפיק יובל המבולבל עוד קלטות וידאו (DVD) מצליחות כשם: "יובל המבולבל המסע אל הכוכב", "יובל המבולבל טוב לצחוק", "עולמו של יובל המבולבל". במקביל לאלו הופיע יובל המבולבל גם בתכנית הילדים המצליחה והשנונה "הפיג'מות" ובמספר רב של פסטיגלים לחנוכה. יובל המבולבל היה שותף להפקת חנוכה "מותק של פסטיבל" ואף שיתף פעולה במסגרת ערוץ הופ! עם רינת גבאי, כוכבת הילדים המצליחה.

כיום יובל המבולבל הוא כוכב הילדים מספר אחד בארץ, הוא זוכה להכרה ופרגון בכל המדיה התקשורתית. יובל פונה בתכניותיו בעיקר לילדים בין הגילים שנה וחצי עד שש.

משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012 - תמונה מאתר קשת משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012 – תמונה מאתר קשת

 

הכירו את יובל המבובל – רוקדים עם כוכבים 2012

 

הפרומו לרוקדים עם כוכבים 2012

הקדימון שיצרו בחברת קשת, לעונת השביעית של רוקדים עם כוכבים ישראל, כבר הוכתר לאחד הקדימונים המוצלחים והמיוחדים ביותר שנראו על מרקע הטלוויזיה. הקדימון מלווה בשיר Get The Party Started של הזמרת המעוללת Shirley Bassey ומציג את משתתפי רוקדים עם כוכבים כאשר אלו נמצאים בסביבת היצירה שלהם. יובל המבולבל שר ורוקד על הבמה, שלומי לחיאני בכיסא ראש העיר, שלמה בראבא על השטיח האדום בטקס האוסקר הנודע. לפתע הכוכבים נעלמים ונשלפים במהירות ממקומם, באופן מסתורי שמשווה לקדימון מראה של סרט אימה קלאסי, וכל משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012 עומדים יחד על במה תחת הכותרת "אנחנו יודעים מה תעשו בקיץ הקרוב – תקרדו!". מה שנכון נכון!

אז במידה וטרם ראיתם את הקדימון המדהים ואת יובל המבולבל נמשך מן הבמה, עליה הופיע ברגע שקדם, אתם מוזמנים לצפות בקדימון ממש ברגע בו יובל נעלם (דקה 1:00) !!!

רוקדים 2012, האם יובל המבולבל נולד לרקוד?

כל מי שצפה ולו לרגע בהופעה של יובל המבולבל סביר מאוד שהבחין ביובל מפגין יכולות של פעלתנות וירטואוזית על הבמה כאשר הוא מופיע ביפני ילדים. מה שמעניין אותנו, הצופים ברוקדים עם כוכבים, זה האם יובל ירסן עצמו מבלבולו האין סופי ויביא לידי ביטוי את פעלתנותו מהבמה אל עולם הריקוד המסוגנן אשר דורש דייקנות וקפדנות ייתרה בתנועות (מישהו אמר ריקוד ואלס). לביגוד של יובל המבולבל, ברוקדים עם כוכבים 2012, ידאג המעצב ליאור סגול (מעצב חליפות חתן ובגדי גברים לאירועים) שילביש את כל הגברים בתכנית בהתאמה מלאה עם בגדי הנשים, אשר יולבשו בחסות מעצב השמלות הנודע דני מזרחי.

כל שנותר לנו זה להחל ליובל המבולבל בהצלחה בתחרות של רוקדים עם כוכבים 7! , מי ייתן שתגיע רחוק ושלא תתבלבל בדרך לפסגה.

משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012

משתתפי ברוקדים עם כוכבים 2012אורנה דץ, יובל המבולבל, שלומי לחיאני, שלמה בראבאמיקי גבע, נועה מימן, עמית פרקש, אילנית, אסף הרץ, דנה עדיני, אסתי זקהיים, גילי מוסינזון, אביהו שבת.

 

 

בואו כבר עכשיו להיות חברים של ליאור סגול בפייסבוק (ממש פה בלינק הזה),

שם תוכלו למצוא עדכונים ותמונות מהרגעים הקטנים של רוקדים עם כוכבים 7!

יובל המבובל וויקי מתמודדי רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7. תמונה מאתר רשת. יובל המבובל וויקי מתמודדי רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7. תמונה מאתר רשת.

יובל המבולבל והמעצבת דורין סגול

יובל המבולבל ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012 יובל המבולבל ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012

יובל המבולבל ומעצב החליפות ליאור סגול

יובל המבולבל וליאור סגול מאחורי הקלעים של רוקדים עם כוכבים יובל המבולבל וליאור סגול מאחורי הקלעים של רוקדים עם כוכבים

יובל המבולבל אורנה דץ ליאור סגול ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7.

יובל המבולבל אורנה דץ ליאור סגול ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012 יובל המבולבל אורנה דץ ליאור סגול ודורין סגול בהכנות לרוקדים עם כוכבים 2012

בואו כבר עכשיו להיות חברים שלנו בפייסבוק (ממש פה בלינק הזה),

שם תוכלו למצוא עדכונים ותמונות מהרגעים הקטנים של רוקדים עם כוכבים 7!

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE