שלמה בראבא – רוקדים עם כוכבים 2012

שלמה בר-אבא

שלמה בראבא ייקח חלק בתכנית רוקדים עם כוכבים 7 שמשודרת בערוץ 2 בשידור ישירשלמה בראבא הינו מנחה, שחקן, מדובב סרטים, ובדרן ישראלי מהמוצלחים והשנונים שיש, מופיעה כיום בעיקר בתיאטרון. בסרטון המצורף מתוך ראיון של גיא פינס, שעלה לאתר נענע, ניתן לראות שבר-אבא הינו פעלתן עד מאוד וזאת עוד בטרם החלו הרוקדים לרקוד באמת.

אחד מאבני הדרך הבולטים והזכורים של בראבא הינו השתתפותו בתכנית הבידור המצליחה מן העבר זהו זה! אשר שודרה במשך 20 שנה בקביעות בין השנים 1978-1998, בהשתתפות השחקנים: מוני מושונוב, גידי גוב, דובל'ה גליקמן, אבי קושניר, מתי סרי, משה אבגי, דליק ווליניץ, ששון גבאי ואחרים. בראבא הציג הומור נונסנס אוונגרדי אשר זכה לחיקויים רבים. בערוץ 2 בראבא הופיע כמנחה של התכנית של מי השורה הזאת?. את פועלו הבולט האחרון בקולנוע עשה כשחקן ראשי בסרט "הערת שוליים", של הבמאי יוסי סידר. שלמה בראבא שיחק בסרט את חוקר התלמוד פרופסור אליעזר שקולניק, הסרט זכה בפרס התסריט בפסטיבל קאן, בראבא זכה בפרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר, על משחקו.

שלמה בראבא, ליאור סגול ודני בר שי בהכנות לפרומו של רוקדים עם כוכבים 2012. שלמה בראבא, ליאור סגול ודני בר שי בהכנות לפרומו של רוקדים עם כוכבים 2012.

שלמה בר-אבא פוגש את ליאור סגול

כבר מהמפגש הראשון זיהה ליאור סגול והצוות את האופי השנון, המצחיק והמיוחד של המתמודד הלא רגיל, שלמה בראבא. ליאור סגול והצוות מספרים כי אין עוד מתמודד מצחיק כמוהו ויהיה מעניין לראות מה הוא ילמד על עולם הריקוד והדרך בה יתרגם זאת לרחבת הריקודים. מן העבר השני אך המקצועי יותר, מעניין יהיה לראות את תגובות השופטים: אלי מזרחי, מיכל אמדורסקי ואורי פסטר.  ייתכן כי גם המנחים החדשים גיא זו-ארץ, וירדן הראל יעלצו ללמוד לעקל את סיגנונו הייחודי של שלמה בראבא כאישיות בולטת על רחבת הריקודים ומחוצה לה!

הכירו את שלמה בראבא בטרם הריקודים – רוקדים עם כוכבים:

שלמה בראבא בפרק הקדמה לרוקדים עם כוכבים 2012 – אבק כוכבים:

משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012

משתתפים נוספים ברוקדים עם כוכבים 2012: אורנה דץ, יובל המבולבל, שלומי לחיאני, שלמה בראבא, מיקי גבע, נועה מימן, עמית פרקש, אילנית, אסף הרץ, דנה עדיני, אסתי זקהיים, גילי מוסינזון, אביהו שבת.

משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012 - תמונה מאתר קשת משתתפי רוקדים עם כוכבים 2012 – תמונה מאתר קשת

 

בראבא ופולינה מתמודדי רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7. תמונה מאתר רשת. בראבא ופולינה מתמודדי רוקדים עם כוכבים 2012, עונה 7. תמונה מאתר רשת.

כל שנותר לנו זה להמשיך ולעדכן (ממש כאן) עם תמונות וקטעי ווידאו טריים של המתמודדים המופלאים מתלבשים ומודדים. המון בהצלחה לבר-אבא !!

בואו כבר עכשיו להיות חברים של ליאור סגול בפייסבוק (ממש פה בלינק הזה),

שם תוכלו למצוא עדכונים ותמונות מהרגעים הקטנים של רוקדים עם כוכבים !

Share
Top! © ליאור סגול ודורין סגול חליפות חתן כל הזכויות שמורות. סניף אחד בלעדי באח"י מזנק 76, ראשל"צ. טלפון: 050-2145800. תיאום פגישה מראש.
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE