מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

השכרת רכב לחתונה: המדריך המלא לבחירת הרכב המושלם

הכול כבר תפור. יש מקום, יש תכנון של מקומות ישיבה, יש עיצוב שמיישר קו עם הקונספט הרצוי, יש דיג'יי, יש תאורן וכמובן שגם יש קייטרינג, חליפת חתן ושמלת כלה. מה עתה? בשלב זה סביר להניח שעוצרים להבין מה נשכח, ובנקודה זו בין היתר רצוי לקחת בחשבון כיצד עומד להיראות היום הגדול, ואף כיצד מתכוונים להגיע לאירוע (לפני כולם כמובן). מכאן שגם אם קיבלתם החלטה להיפרד כיממה לפני וגם אם קיבלתם החלטה להיפגש לראשונה עם הבגדים וסך התפאורה בלוקיישן של הצילומים, על רכב ייעודי שיביא אותכם לאירוע אין לוותר. אז מה חשוב לדעת על הרכב שייקח אותכם כזוג מאורס ויחזיר אותכם כזוג נשוי? הכנו לכם מספר טיפים מנצחים!

לחוש ליום אחד כמו סינדרלה

עדיין מתלבטים אם יש טעם לשכור רכב ייעודי עבור החתונה? ובכן קחו בחשבון שביום מיוחד שכזה הכול צריך להיות מעט יותר, ועל כן אל תתפתו להביא את הרכב החבוט שלכם, או להשאיל את הרכב היוקרתי של החברים. אם לא רוצים לחוש לא נעים, אם רוצים לחוש ליום אחד כמו "סינדרלה" ואם רוצים פשוט להתפנק ולהסיר כל דאגה מיותרת, הכי נכון לשכור רכב ייעודי לחתונה. עם זאת, חשוב לבצע את הפעולה דרך חברה מתמחה בתחום. רק חברה להשכרת רכבים בעלת ניסיון עשיר נקודתי, תדע מה להציע ותכיר את מגוון האילוצים הרלוונטיים.

מכינים רשימת דגשים אישיים

מה מעבר לפנייה מקצועית בתחום? יש להבין מה אתם מחפשים. יש להבין איזה סגנון של רכב רצוי (מודרני, ספורטיבי, קלאסי, או אולי וינטג'), איזה גודל של רכב מעדיפים (האם מבקשים להגיע לאולם עם חבורה שלמה, או שמא רק שניכם), כמה מוכנים להוציא עבור השכרת הרכב, האם מבקשים לשכור את הרכב רק משעות אחה"צ ולהחזירו ישר למחרת בבוקר, או שמא מעדיפים לשכור מהבוקר ולהחזיר רק כעבור יומיים, ואף יש לבחון מה מבקשים שהרכב יידע להציע. כמו מה? לצורך הדוגמה מושבעי עור, מערכת הנעה 4/4 (כיוון שהאירוע מיועד להיערך בשטח/בחוף), מקרר שיודע להחזיק בקבוק שמפנייה וצלחת פירות, כיסא שפונה לכיוון הזוג (כדי שהצלם שמתלווה לנסיעה יוכל לקחת תמונות אווירה) וכדומה.

השכרת רכב לחתונה: המדריך המלא לבחירת הרכב המושלם

נמנעים מריב ראשון – עוברים היטב על החוזה

לאחר שמבינים על אלו סעיפים לא מוכנים להתפשר, מה חשוב ומה רצוי, יש למצוא חברה מקצועית שיודעת להעניק מענה מלא. כמו כן, כמו שמקפידים על ארגון אירוע באופן מוקפד ורציני, וממש כמו שלא רוכשים שמלת כלה מבלי שמגיעים למינימום 3 ימי תפירה, כך גם אין לשכור רכב מבלי לעבור היטב על חוזה השכירות. מדוע? פשוט כי אין זה כלל מומלץ להתחיל את חיי הנישואים לצד ריב שנוגע ל"למה לא שמת לב לסעיף הזה"?

קישוט לרכב

דיברנו על סוג וגודל הרכב, אך מה בנוגע לקישוט משלים? כי אם כבר רכב עבור חתן וכלה, אז גם רצוי שהוא יהיה מקושט כראוי. הזר אינו חייב להיות גדול, אך לנוכחות שלו יש משמעות רבה – הוא ללא ספק משלים את סך הנראות המיוחדת והכה רצויה. מכאן ששווה לבחון מול חברת השכרת הרכבים האם מדובר בשירות שהיא יודעת להציע.

לקראת חניה – דגשים אחרונים

לבסוף נציין שבין היתר יש לקבל החלטה מי יהיה הנהג. האם חבר טוב, אח אהוב, או שמא נהג מקצועי שיודע כיצד להקליל את האווירה ובו זמנית להעניק שירות נטו מקצועי. כמו כן, אם רוצים לעשות הצגה, שווה לבחון כניסה מרשימה על אופנוע (אך כמובן שרצוי לוודא שהקסדה לא תהרוס את התסרוקת). טיפ אחרון לדרך? חשוב לבדוק הכול מראש, כולל הריח שברכב, סוג התאורה שבפנים והיכולת לצרף את הזר הרצוי. המון מזל טוב!

נגישות