מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

מארגנים מסיבת טבע? אלו האביזרים שאתם צריכים לחוויה מושלמת

אביזרים למסיבת טבע

המאמר הזה פונה לצעירים ולצעירות מבינכם, בגיל או בנפש. אחד הבילויים הכי כיפיים ומסעירי חושים שיש הן מסיבות הטבע. השילוב בין השמים הפתוחים, צלילי המוזיקה המרטיטים והחברים והחברות מסביב עושים את שלהם ומרימים את מצב הרוח. מסיבות טבע הן יותר מבילוי, בשביל אנשים רבים הם ממש תחביב משמעותי או אפילו דרך חיים. כמובן שניתן ליהנות ממסיבות כאלו גם בביקורים מזדמנים רק כמה פעמים בשנה. לעומת זאת, מי שמתמיד ללכת, מגלה עולם שלם, מתחבר עם חברים ויוצר לעצמו מסגרת בה אפשר להנות, לברוח מהשגרה וגם לראות טבע ולשאוף אוויר צח. בשביל להעצים את החוויה של מסיבה בטבע, חשוב להצטייד באופן נכון. חבל להגיע למצב בו מחסור בציוד פוגם בהנאה. בטבע לא ניתן לרכוש ציוד ולכן מחסור כזה משמעותו לעיתים חזרה הביתה מוקדם מהרגיל או סתם אי נוחות. המשיכו לקרוא בכדי שתוכלו להנות כמו שצריך במסיבת הטבע הבאה שלכם.

ציוד למסיבה עצמה

בואו נתחיל מפריטים שיעזרו לכם להעביר את המסיבה עצמה בכיף. אנחנו מאד ממליצים להשתמש בקליפר לכל צרכי העישון שלכם. מדובר בסדרת מצתים אשר מתוכננת לסוגים שונים של עישון, כולל ברוח נושבת. הקליברים מגיעים בגרסת מבער ומצוידים בנרתיקים ומגנים אשר מקלים על האחיזה בחושך או עם ידיים מיוזעות. כמו כן, תוכלו לשלב אותם עם קופסאות תואמות ואביזרים משלימים כמו חוטי בעירה מהמפ למשל.

פריט נוסף לזמן המסיבה הוא בקבוק מים איכותי ממתכת. בקבוק כזה מאפשר לכם לשאת אותו בתנאים קשים. הוא מאפשר לגימות באופן נוח וגם על היגיינה של פתח הבקבוק אשר בא במגע עם הפה. בקבוק מתכת יכול להגיע במגוון צורות ועיצובים וכך הוא נהיה פריט אישי שגם ניתן לזהות בקלות במידה והשארתם אותו על הקרקע.

מסיבות טבע רבות מתקיימות עם אוזניות ולכן אלו הופכות לציוד הכרחי. מכיוון שהאוזניות הללו ילוו אתכם במשך שעות, חשוב להצטייד בכאלו אשר ניסיתם ובדקתם כבר מבעוד מועד, לפני ההגעה לשטח. אוזניות איכותיות יאפשרו לכם ליהנות ממוזיקה בסאונד איכותי שאינו מעיק לאורך זמן.

ציוד מומלץ לשהות בשטח

מסיבה בטבע כוללת לעיתים גם לינה בשטח. בשביל כל זמן השהות בטבע, יש כמה פריטים אשר חשוב לזכור לקחת. ראשית נמליץ לעשות רשימה של תרופות או תכשירים שאתם משתמשים בהם על בסיס יומי ולקחת איתכם. ספריי נגד יתושים יכול מאד לעזור בזמן השינה. מומלץ לארגן להם תיק או צידנית קרה בשביל לשמור על טריותם של התכשירים והתרופות השונות. נייר טואלט הוא כמובן פריט שימושי אשר רבים שוכחים. בלילה מומלץ להשתמש בפנס ייעודי ולא בזה של הטלפון. קחו איתכם גם סוללות רזרביות לאותו פנס וכגיבוי גם נרות עם גפרורים. מומלץ לקחת גם מטען לטלפון הנייד שלכם, אפילו אם אתם מתכננים להשאירו כבוי. טלפונים ניידים מאבדים מהטעינה גם במצב כבוי. אם המסיבה היא באזור חם ואתם מתכננים לשלב אותה עם קמפינג, תוכלו לשקול גם לקחת מזגן נייד איתכם אשר יאפשר לכם שינה ערבה גם בשעות היום בשיא החום.

 

לבסוף, בכדי להבין בדיוק איזה ציוד ואיזה ביגוד עליכם לקחת, חשוב לברר מה צפוי להיות מבחינת הטמפרטורות והלחות. וודאו שמזג האוויר מתאים למסיבה מבחינתכם. יכול להיות שהמסיבה תתקיים בעומסי חום ועל כל משתתף להחליט בעצמו אם זה מתאים לו או שהפעם כדאי לוותר. לפי מזג האוויר תוכלו גם לדעת אם האוהל ושק השינה שלכם מתאימים או שיש להצטייד בכאלו שעמידים יותר לרטיבות או לקור.

נגישות