מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

האאוטפיט המושלם: איך בוחרים בגדים לבר מצווה?

בחירה של בגדים לבר המצווה היא בחירה משמעותית בעבור חתן בר המצווה וזאת השל הצורך האמיתי להיראות מעולה אבל גם להרגיש בנוח. כיצד תוכלו להרכיב את האאוטפיט המושלם במינימום מאמץ ומהם הטרנדים החמים בתחום? על כך – בסקירה הבאה.

בחירת בגדים לבר מצווה: כך תוכלו לבנות לוק מנצח לאירוע הגדול

אירוע בר המצווה הוא אירוע משמעותי ובעל חשיבות עצומה בעבור כל בן נוער שמגיע לגיל המצוות. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה בני הנוער חשופים הרבה יותר לרשתות החברתיות כמו גם מודעים הרבה יותר לאופן שבו הם מתלבשים, ולכן אירוע בר המצווה מהווה הזדמנות לשדרג את הלוק וליצור מראה שגם יגרוף מחמאות אבל גם יהיה קלאסי. על מנת לבחור את הבגדים, רצוי קודם כל להתייעץ עם חתן בר המצווה. ילדים כאמור בגיל 13 כבר בעלי דעה ויודעים היטב מה הם אוהבים ומה לא, ולכן בשלב הראשון רצוי לשבת עם הילד מול אתרים המתמחים בבגדים חגיגיים לבני נוער לטובת קבלת השראה. בנוסף, התאמה של הבגד צריכה להיות מותאמת לטיב האירוע. האם מדובר באירוע בר מצווה באולם או במועדון? מה יהיה מזג האוויר באותו יום? כל הפרמטרים הללו נועדו לסייע לכם להרכיב לוק שגם יתאים לאופי האירוע וגם לאופי של הילד.

מה חשוב לקחת בחשבון בתהליך הבחירה?

על מנת שתוכלו לבחור את הבגדים היפים ביותר לבן נוער רצוי לפנות לחנויות המתמחות בתחום, וזאת מתוך מטרה להרכיב לוק. אחד הטרנדים החמים בעבור חגיגות בר מצווה הוא מראה ספורט אלגנט המשלב בין מכנס אלגנטי וחולצה מכופתרת לבנה עם נעל ספורט ממותגת, וזאת מתוך מטרה ליצור מראה קליל אך גם מכובד. בנוסף, רצוי לבחור בצבעים בהירים לבר המצווה ולא צבעים כהים מאחר ואחרי הכול מדובר בבן נוער והכוונה היא ליצור מראה טרנדי. לכן, בחירה בפלטת צבעים רכה בצבעים שמנת, לבן, אפור בהיר וכן צבעי פסטל יכולים לשדרג את הלוק. בנוסף, אחד הלוקים האהובים ביותר ע"י חתני בר מצווה הוא כמובן לוק המורכב כולו מהצבע הלבן. מדובר בצבע חגיגי שמסמל גם טהרה ולכן חליפה לבנה עשויה פשתן מהווה דרך מעולה להתלבש לקראת אירוע חגיגי המתרחש ברחבת הכותל או אפילו לטקס העלייה לתורה בבית הכנסת.

נעליים לחתן בר המצווה

דרך מצוינת לשדרג את לוק בר המצווה יכול להתבצע באמצעות בירה של נעליים לחתן בר המצווה. גם אם מדובר באירוע קליל הנערך בקרב בני המשפחה והחברים במועדון, נעל אלגנטית תקפיץ את המראה כמה שלבים קדימה. לעומת זאת, נעל ספורטיבית הופכת את הלוק  ל"קליל" יותר ומתאימה מאוד בעבור בני נוער שלא רוצים להיראות רשמיים מדי. העדיפו לבצע מדידה מראש ולבחון את הנוחות של הנעל, וזאת בשל העובדה נעל איכותית תלווה את בן הנוער גם לשנים קדימה.

נגישות