מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

חליפות טוקסידו: כל מה שרציתם לדעת

למרות שנהוג לחשוב כי הפוקוס ביום החתונה הוא על שמלת הכלה, לא פעם גם החתן יכול לגנוב את ההצגה – וזאת באמצעות חליפת טוקסידו איכותית וטרנדית. איך בוחרים את החליפה המושלמת? על כך – במדריך הבא.

חליפת טוקסידו: כך תוכל למצוא חליפה איכותית ושיקית

אין ספק כי באירוע מכונן ומרגש כמו יום החתונה נדרש להשקיע, ולא רק מהצד של הכלה. למעשה, אם אתה עתיד להתחתן בקרוב ומתלבט לגבי הלבוש, אין ספק כי חליפת טוקסיקו איכותית תעשה את העבודה הן מבחינת הנראות והן מבחינת ההרגשה. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע רכישה או השכרה של חליפות טוקסידו בהתאמה אישית, בהתאם לסגנון הלבוש האהוב עלייך. אולם, רגע לפני שאתה מבצע את הרכישה חשוב קודם כל להתאים את החליפה לסגנון האישי, ולאופי האירוע. בנוסף, רצוי להתנסות במספר סגנונות שונים של חליפות בכדי לבצע התאמה מדויקת הן מבחינת המידה אבל גם מבחינת ההרגשה, כל זאת בכדי להבטיח כי ליום החשוב ביותר בחייך תגיע כאשר אתה נראה במיטבך ומשקיע בדיוק כמו שצריך ומצופה ממך.

חליפות טוקסידו: כל מה שרציתם לדעת

מהם הפרמטרים החשובים בתהליך של בחירת טוקסידו?

של  האם אתה טיפוס ספורטיבי או בכלל אלגנטי? אם הנטייה הטבעית היא לכיוון האלגנטי והאירוע מתקיים באולם, מומלץ ואף רצוי לבחור בחליפת טוקסידו המורכבת משלושה חלקים – ג'קט, ווסט ומכנס מחויט אותו מומלץ לשלב ביחד עם נעל אלגנטית. במידה והנטייה היא דווקא ללכת על סגנון של ספורט אלגנט, ניתן בהחלט לבחור בחליפה ללא ווסט המשדרת מראה נינוח וקליל, בייחוד אם האירוע נערך באוויר הפתוח. נוסף לכך, צריך לחשוב על התאמה של החליפה למבנה הגוף. על מנת לבחור את החליפה המתאימה ביותר חשוב לקחת מומלץ לבצע קודם כל מדידה של היקפים, ולבחור את החליפה בהתא לגובה, מבנה (צר/רחב) כמו גם צבע העור. לבעלי מבנה צר עדיף לבחור בגזרה צמודה יותר של חליפה ואילו למבנה רחב עדיף לבחור בגזרה ישרה. דרך סיוע מצד אנשי מקצוע העוסקים בתחום ניתן לקבל סיוע לטובת ביצוע התאמה מושלמת מבחינת גזרה, צבע וסגנון. סוגיה חשובה אליה צריך לשים לב היא גם על הקפדה בבחירה של בדים, וזאת בשל העובדה כי האקלים הישראלי הוא לרוב חם מאוד ולח ולכן השהות הארוכה בחליפה עשויה להיות לא נעימה, בלשון המעטה. על כן, עדיף לבחור בבדים נושמים אשר מתאימים לעונה של החתונה.

השכרה של חליפה: דרך מצוינת לחסוך בעלויות

אם אתה לא מעוניין להשקיע אלפי שקלים בעבור חליפה אותה תלבש רק בלילה אחד, מומלץ בהחלט לבחון את האופציה של השכרת חליפת טוקסידו דרך חייט או דרך חנות המתמחה בתחום. מדובר בדרך מעולה לחסוך בכסף כמו גם ליצור מראה מכובד ואסתטי, בהתאם לטעמך האישי ועם דגש משמעותי על חיסכון כספי.

נגישות