מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

בלי בנות זוג: כך תארגנו מסיבת רווקים בתאילנד

אם עד לפני מספר שנים נהוג היה לקיים את מסיבת הרווקים בצימר כאן בארץ או בפאב, כיום יותר ויותר גברים מחליטים לקיים את המסיבה מעבר לים, וביעדים אקזוטיים. למעשה, אחד מהיעדים המובילים למסיבות רווקים היא תאילנד אשר מציעה לא רק נופים עוצרי נשימה אלא גם שפע של מסיבות, אטרקציות וכן מלונות ברמה גבוהה מאוד. אם גם אתם מתכננים להפיק בקרוב מסיבת רווקים במדינה, להלן כל הטיפים לארגון מוצלח של מסיבה של פעם בחיים.

השוואת מחירים

חלק בלתי נפרד מארגון של מסיבת רווקים מעבר לים חייבת לכלול את דרכי התחבורה, החל מטיסות ועד שייט המתבצע בין אי לאי. זה הזמן להסביר כי מעבר מאי לאי מתבצע באמצעות טיסות פנים, ועל כן כאשר אתם מתכננים את המסלול שלכם חשוב לבצע השוואת מחירים ולאתר דילים משתלמים שגם יוזילו את העלויות אבל גם יאפשרו לכם לחוות את האיים הקסומים של תאילנד במסגרת התקציב אותו הקצבתם מראש לטובת קיום המסיבה.

בדיקת מזג האוויר

למרות שתאילנד היא מדינה טרופית עם מזג אוויר מצוין ברוב ימות השנה, כדאי לבדוק את מזג האוויר מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתם מגיעים בזמן תקופת המונוסים או כאשר יורד גשם כמעט בלי הפסקה. כיום ניתן לבצע את הבדיקה באופן קל ופשוט, ובכך להוביל ליצירה של טיול מושלם וללא הפתעות בדמות גשמים שיכולים להרוס לכם את האווירה השמחה.

 

 

בחירה של קונספט

גם כאשר טסים מעבר לים ובייחוד למדינה אקזוטית כמו תאילנד, צריך לחשוב על קונספט. כל זאת מתוך מטרה להכניס את המשתתפים לאווירה כמו גם ליצור חוויה בלתי נשכחת שתיחרט היטב בזיכרון של החתן המאושר כמו גם של החברים שלוקחים חלק וטסים לקצה השני של העולם, לטובת חגיגות רווקות אחרונות.

שילוב של אטרקציות

בתהליך הארגון צריך לקחת בחשבון גם את האטרקציות הרבות שתאילנד מציעה למבקרים. מדובר באטרקציות שגם ישדרגו לכם את הטיול אבל גם יאפשרו לכם להתגבש בתוך חבורה, כל זאת במסגרת החגיגות. קבלת המלצות אודות אטרקציות מומלצות יכולה להתבצע הן באמצעות אתרים מתמחים, רשתות חברתיות כמו גם חברים שכבר שהו בתאילנד ויכולים לסייע לכם מניסיונם לטובת יצירה של מסיבת רווקים המשלבת גם אטרקציות מעולות.

קביעת תקציב

מאחר ומדובר במסיבה שנערכת מעבר לים, חשוב מאוד לקבוע מראש מהו התקציב בעבור כל משתתף. לפני שאתם מזמינים את כרטיסי הטיסה ומתחילים לארגן את הלו"ז, פתחו קבוצת וואטספ ייעודית של המשתתפים וגבו מהם את התשלום מראש, בהתאם לחקר שוק מקיף שערכתם לגבי טיסות, מלונות, אטרקציות, מסיבות ועוד. ניתן בהחלט לחסוך בעלויות במידה ואתם תטוסו שלא בעונת השיא כמו גם תבחרו במלונות ברמה של שלושה עד ארבעה כוכבים.

לסיכום

הפקה של מסיבת רווקים בתאילנד מהווה הזדמנות מעולה ליצור חוויה בלתי נשכחת בעבור החתן, אבל גם גיבוש מהנה שישאיר אצל כל הנוכחים טעם של עוד. על מנת לארגן את המסיבה על הצד הטוב ביותר, עברו היטב על הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, השקיעו זמן בהשוואת מחירים כמו גם קבלת המלצות ובכך תוכלו להוביל ליצירה של הפקה מרשימה. מאחר ותאילנד היא מדינה ענקית, רצוי להתמקד ביעדים מראש וכן לבנות לו"ז עוד לפני הטיסה, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הזמן לטובת יצירה של זמן איכות משותף וכן חגיגות עד השעות הקטנות של הבוקר, כחלק משהות במדינה מרתקת ומהנה כמו תאילנד.

נגישות