מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

5 מתנות שימושיות ליולדת הטרייה

חיפוש של מתנה שימושית לאחר הלידה הוא אתגר ממשי, בייחוד בשל העובדה כי רבות מהיולדות מעדיפות להחזיר את המתנה או לקבל זיכוי, בעקבות מתנות שאינן שימושיות מספיק או כאלו שהן כבר קיבלו. אם החברה הכי טובה, אחות או עמיתה לעבודה בדיוק ילדה ואתם מחפשים את המתנה הטובה ביותר בעבורה, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם את חמשת המתנות שכל יולדת תשמח לקבל לאחר בואו של התינוק או התינוקות החדשים למשפחה.

משאבת חלב

מתנה פרקטית ושימושית מאוד בעבור נשים לאחר לידה היא משאבת חלב. למעשה, כל יולדת צריכה משאבת חלב מאחר ומדובר במכשיר שמאפשר לשאוב כמויות גדולות יותר של חלב, גמישות בתהליך הגמישה ואף עידוד של ייצור חלב בעקבות גירוי של הפטמה. בעבור נשים שסובלות מפצעים על הפטמה או בקושי להניק את התינוק, אין ספק כי משאבה היא פתרון אידיאלי. כיום ניתן לבצע הזמנה של משאבה במשלוח מהיר עד לבית היולדת, במחיר מצוין ועם אחריות מלאה.

תכשיט

אחרי אירוע משמעותי ובלתי נשכח כמו אירוע הלידה, כל יולדת תשמח לקבל תכשיט שישמש אותה למשך שנים רבות ובייחוד לקראת אירוע הברית או הבריתה. במדריך הזה תוכלו למצוא את כל הפרטים לגבי התאמה של תכשיטים, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ואף ליצור בעבור היולדת חוויה מרגשת בדמות קבלת תכשיט שמסמל את הרגע המאושר של בואו של התינוק או התינוקות לאוויר העולם.

מנשא תינוקות

מנשא תינוקות הוא פריט פונקציונאלי אך גם כזה שיכול להוות אביזר מעוצב ליולדת לכל דבר, וזאת בשל סגנונות רבים אשר משתלב עם הסטייל האישי. כיום ניתן לבצע רכישה של מנשא לתינוק במחירים נגישים לכל כיס, ובכך להוביל ליצירה של מתנה אשר גם תומכת באופן מלא בתהליך התפתחות תינוקות כמו גם לספק יכולת לאם לבצע פעולות בנוחות, כל זאת בזכות שימוש במתנשא.

 

 

משחק התפתחות

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה של פיתוח צעצועים ייעודים לתינוקות.  באמצעות רכישה של משחק התפתחות תוכלו לספק לאם אך גם לתינוק פריט פונקציונאלי שיעודד את ההתפתחות התקינה של התינוק, הן מבחינה מוטורית אבל גם מבחינת גירויים עוד מגילאים צעירים. ברחבי הרשת ניתן לאתר סקירות של משחקים שזכו להמלצות גם מצד מומחים להתפתחות הילד אבל גם מצד רופאים והורים, כך שתוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה.

קורס מסאג' לתינוק

במקום להביא ליולדת עוד בגד לתינוק או גיפט קארד, אפשר בהחלט לנצל את המאורע המרגש לטובת רכישה של קורס מסאג' תינוקות המתבצע בכל רחבי הארץ. מדובר בקורס אשר מקנה לאם יכולת ללמוד כיצד לעסות את התינוק באופן שהוא גם מסייע להרדמה, כאשר המסגרת הקבוצתית הופכת את הקורס הזה לאידיאלי בעבור נשים שרוצות להעביר את חופשת הלידה ביחד עם נשים נוספות שנמצאות במצב זהה, לצד יצירת זמן איכות עם התינוק.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן במדריך, תוכלו להיות בטוחים כי הכסף שלכם מושקע במתנה פרקטית שכל אישה תשמח לקבל, בכל גיל ובוודאי כאשר היא מצויה במצב רגיש ומרגש כאחד כמו לאחר לידה. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, החליטו קודם כל על מסגרת התקציב ואף שאלו את האישה לגבי מה הכי דחוף לה לקבל, כל זאת מתוך מטרה להוביל למתן של מתנה שהיא גם פרקטית, אבל גם כזו שתיחרט היטב בזיכרונה של היולדת הנרגשת שמקבלת מתנות לכבוד המאורע הכי מרגש בחיים.

נגישות