מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

עיצוב שיער לכלה בבית: כך תתארגנו בעצמכן ביום החתונה

אם עד לפני מספר שנים רוב הכלות העדיפו לפנות למספרה או למעצב/ת שיער לטובת התארגנות ביום החתונה, כיום ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר כלות מעדיפות להתארגן בעצמן, כל זאת מתוך הבנה כי באמצעות טכניקה נכונה וכן שימוש בציוד איכותי אפשר ליצור תסרוקת מרשימה ומחמיאה, מבלי להוציא אלפי שקלים. כיצד גם אתן תוכלו להתארגן בעצמכן ביום החשוב ביותר של החיים? להלן מספר טיפים שיכולים לסייע לטובת יצירה של עיצוב שיער מושלם, ממש כאילו יצאתן מהמספרה:

חפיפה וייבוש באמצעות פן

על מנת ליצור תסרוקת, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לחפוף היטב את השיער ולייבש אותו באמצעות פן. תוכלו למצוא פן לשיער מומלץ באתר מיי ליסט, ובכך להוביל ליצירה של תמהיל רכישה אשר משלב פן איכותי שלא שורף את השיער אלא מאפשר לבצע את תהליך הייבוש בצורה יעילה ויסודית. שימו לב כי מומלץ לפני השימוש בפן להניח מספר טיפות של סרום על האצבעות ולהעביר על השיער, מתוך מטרה לשמור על השיער מפני החום אבל גם ליצור מראה

שילוב של אקססוריז

במידה ואתן רוצות לשדרג את התסרוקת וליצור אמירה אישית, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של אקססוריז כמו למשל כתר, זר פרחים או סיכה שאותה מניחים על הראש ובכך יוצרים תסרוקת מרשימה ומחמיאה לכל כלה. ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות מדריכים לעיצוב שיער המשלבים גם אקססוריז, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תסרוקת מיוחדת ומחמיאה אך גם כזו שהיא קלה ופשוטה לעשייה בבית.

טיפוח השיער

על מנת ליצור תסרוקת מחמיאה ויפה, חשוב קודם כל לטפח את השיער. במדריך זה תוכלו למצוא טריקים מעולים לעיצוב שיער בבית, כחלק מהבנה כי חיזוק השיער באמצעות מוצרים איכותיים יכול להוביל ליצירה של תסרוקת יפהפייה שתשקף את האופי ואת האסתטיקה שאותה רוצים ליצור במסגרת של תסרוקת לחתונה.

שימוש בתכשירי טיפוח

אם אתן רוצות ליצור מראה שיער טבעי ולא עשוי, רצוי לבצע רכישה של תכשירי טיפוח איכותיים כמו למשל ספריי לשיער אשר מאפשר לשמור על התסרוקת לאורך זמן, בייחוד אם אתן מתכננות ליצור למשל תסרוקת אסופה עם קוקו גבוה או נמוך. שימוש בתכשירי הטיפוח צריך להתבצע רק לאחר בדיקה על התגובה של השיער, מתוך מטרה להבטיח שימוש בטוח.

טסטים

יום החתונה הוא יום מרגש וגם לחוץ מאוד מבחינת הזמנים. על מנת שתוכלי להיות מוכנה בזמן ולצאת למפגש המפגש עם בן הזוג, מומלץ לבצע עוד לפני יום החתונה טסטים של תסרוקות, כך שתוכלי להגיע ליום החשוב הזה כאשר את כבר יודעת איך לבצע את כל התהליך של יצירת התסרוקת – החל משלב החפיפה ועד לשלב הסופי.

נטילה של תוספי תזונה

במידה ואתן בוחרות ליצור תסרוקת משוחררת ועם מעט מאוד אלמנטים מעוצבים, מומלץ ליטול תוספי תזונה שיכולים לסייע לטובת חיזוק שורש השיער וכן יצירה של מראה בריא ומרשים. יחד עם זאת, לפני שאת ממהרת לבצע רכישה, מומלץ לבצע חקר שוק מקיף ולאתר חברה מקצועית אשר תדע לספק לך את תוספי התזונה האיכותיים ביותר.

לסיכום

יצירה של תסרוקת בבית לקראת החתונה מהווה אתגר לא פשוט, אולם באמצעות הכנה מראש הכוללת רכישה של תכשירי טיפוח איכותיים, טסטים בבית וכן קבלת השראה מהרשתות החברתיות עם סרטונים שמדגימים שלב אחר שלב כיצד ליצור תסרוקת, גם אתן תוכלו להגיע לאירוע שלכן עם מראה מחמיא שיגרוף מחמאות ויאפשר לכן להיראות במיטבכן.

נגישות