מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

מעצבים את חדר השינה לאחר החתונה? כדאי שתכירו את house design

לאחר תקופה ארוכה של תכנונים, לחץ ולא מעט חששות, סוף סוף עברתם את האירוע החשוב ביותר של החיים – אירוע החתונה. כמו כל זוג צעיר שמתחיל את חייו המשותפים, גם אתם עוברים או תעברו לבית החדש שלכם. בתהליך עיצוב של בית ובוודאי חדר שינה, נדרש לא פעם להשקיע סכומי כסף גבוהים אשר הופכים את תהליך העיצוב למורכב, בייחוד בעבור זוגות צעירים שנאלצו להוציא מאות אלפי שקלים בעבור אירוע החתונה. יחד עם זאת, כיום יש לכם את ההזדמנות לעצב את כל חדר השינה במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת, כל זאת על ידי יצירת קשר עם חברת house design.

ריהוט קומפלקט לחדר השינה בעלות נוחה ובמשלוח עד הבית

חנות האוס דייזין היא חנות רהיטים בדרום שהצליחה בשנים האחרונות להרחיב את היקף הפעילות, הן בשל ייבוא ושיווק של מגוון רחב של ריהוט לחדר השינה והן בזכות מחירים אטרקטיביים אשר מאפשרים לזוגות ליצור חדר שינה חלומי – מבלי לקחת הלוואה נוספת. למעשה, באמצעות האתר הרשמי של החנות תוכלו להזמין ריהוט ואקססוריז לחדר השינה, כאשר לכל אורך הדרך תקבלו ליווי מקצועי על ידי נציגי האתר.

בנוסף, אתם מוזמנים להגיע לסניפים של הרשת ביבנה או בבאר שבע, לטובת בחינה של הריהוט ובהתאם לכך קבלת החלטה לגבי עיצוב חדר השינה. הסניף ממוקם כאן, ודרכי הגישה נוחות מאוד – כולל חנייה. בכך, תוכלו להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים אשר דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מאיכות הריהוט אך  לא פחות מכך, איכות השירות.

 

 

חנות בעלת סטנדרטים גבוהים בכל הקשור לתמהיל השירות והתאמה למסגרת התקציב

כחנות שחרטה על דגלה על דגלה לספק לכל לקוח את המענה הטוב ביותר, תוכלו להיות בטוחים כי במסגרת התקציב המצומצם שלכם תוכלו ליצור חדר שינה חלומי התואם את הדרישות שלכם. מערך השירות כולל נציגים בעלי ניסיון של שנים רבות בענף המעניקים ייעוץ מקצועי והתאמה של הריהוט והמוצרים, בהתאם לטעמכם האסתטי ועם שימת דגש על אי חריגה מהתקציב שנקבע מראש. בנוסף, החנות מתמחה במתן שירות דיגיטלי המאפשר לכם להזמין את המוצרים במשלוח מהיר עד הבית, באחריות מלאה. כאשר לוקחים בחשבון את תמהיל השירות המצוין וכן את היכולת להתאים את תמהיל העיצוב לתקציב אותו הגדרתם מראש, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להתחיל את הצעדים הראשונים והמרגשים כזוג צעיר בליווי מטעם חנות מובילה אשר רואה בכל לקוח כעולם ומלואו.

עיצוב חדר שינה – כך תעשו זאת בצורה נכונה

לפני שאתם נכנסים לאתר של האוס דייזין או מגיעים לחנות הפיזית, רצוי לבצע מדידה מדויקת של החדר בשביל ליצור תמהיל עיצוב שלוקח בחשבון את גודל החדר, וזאת מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתם רוכשים ריהוט שהוא גדול מדי ועל כן יוצר תחושה של חנק ועומס חזותי או לחילופין ריהוט שאינו מתאים ובהתאם לכך משאיר אזורים ריקים. לאחר המדידות שבו ביחד והחליטו על סגנון העיצוב הנבחר, מתוך מטרה ליצור אחידות  והרמוניה התואמת את הטעם האישי גם שלכם וגם של בני הזוג. אחרי הכול, חדר השינה הוא חדר אינטימי שצריך להשרות רוגע ושלווה, ועל כן גיבוש הטעם האסתטי לצד קבלת ייעוץ מקצועי מצד צוות האתר יאפשר לכם להגשים חלום ולעצב את חדר השינה ממש כמו בבית מלון.

לסיכום

רכישה של ריהוט ואקססוריז לעיצוב חדר שינה בעבור זוג צעיר עלול לא פעם להוביל להוצאות כספיות כבדות, בייחוד לאחר אירוע משמעותי כמו אירוע החתונה. אולם, באמצעות חנות האוס דייזין תוכלו לא רק לחסוך כסף אלא גם לעצב את החדר באמצעות פריטים איכותיים שנבחרים בקפידה, כולל אחריות מלאה. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן ליצור חדר שינה חלומי, כל זאת באמצעות חנות מובילה ובעלת ניסיון של שנים רבות בענף.

נגישות