מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

מדיאטת ניקוי רעלים ועד דיאטת פליאו: הדיאטות שיכולות לסייע לכם לרדת במשקל

רוצים להוריד כמה קילוגרמים לפני החתונה? רבים האנשים שרוצים לרזות לקראת החתונה שלהם, ומה הפלא? הרי ביום החגיגי הזה כל תשומת הלב מופנית לחתן ולכלה וגם למשפחות שלהם. ביום כזה להפגין גוף חטוב זה פשוט חלק מההכנות לאירוע…

אז אם אתם זקוקים להורדה מהירה במשקל, כדאי לדעת שיש שתי דיאטות שיכולות לעזור להשיל כמה קילוגרמים בזמן קצר וחשוב לבצע אותן עם תזונאי מלווה. אז איזה דיאטות ישנן? הנה שתי דוגמאות:

ניקוי רעלים – מרגישים קלילים

דיאטת ניקוי רעלים מטרתה להוציא מהגוף את הרעלים שמצטברים בגופם של אנשים שחיים אורח חיים מערבי הכולל זיהום אוויר, צריכת מזון מהיר ומעובד, הן מתאימות עבור מי ששותה אלכוהול ומעשן ניקוטין ומכניס חומרים לא בריאים לגופו.

הדיאטה עוזרת "לאתחל" את הגוף, לנקות אותו, היא מסייעת במניעת מחלות וכאבים כרוניים כמו מיגרנות או סוכרת והיא מסייעת להוריד במשקל במהירות. אם תרצו תוכלו למצוא מדריך בנושא ניקוי רעלים באתר Vita plus, שם תקבלו את המידע הדרוש.

בכול מקרה, מדובר בדיאטה שעקרונותיה היא שתיית מיצי ירקות בעיקר ירוקים, אכילת סלטים עם רטבים קלילים כמעט ללא שמנים או תבלינים, אכילת אוכל מבושל כמו בטטות וגזרים ושתיית מרקים. יתרונות של דיאטת ניקוי רעלים היא מהירות ההורדה במשקל והיותה דיאטה קצרה יחסית. החסרונות שלה הם הקושי להפטר מהרגלים ישנים והצורך בליווי של תזונאי בזמן הדיאטה, כך שאי אפשר לפצוח בה ללא התייעצות עם המומחים.

מדיאטת ניקוי רעלים ועד דיאטת פליאו: הדיאטות שיכולות לסייע לכם לרדת במשקל

דיאטת פליאו – חוזרים להיות קדמונים

דיאטת פליאו מטרתה לחזור למקורות של האדם ולהוריד במשקל באמצעות צריכת בשר רזה והורדה של שומנים, פחמימות ומזון מעובד מהתפריט. הדיאטה חוזרת לתזונה של האדם הקדמון שהיה ציד, אתלטי, בריא, מהיר ורזה. דיאטת פליאו דוגלת בתזונה טבעית ומניעת מזון מעובד החל ממזונות כמו קמחים עד חטיפים, אלכוהול, סוכר מעובד וכולי. מי שיבחר בדיאטה יוכל להנות משתיית יין.

התפריט יכלול בשר, דגים, ביצים, חלב, חמאה ומזונות כמו אבוקדו, פירות, ירקות ואגוזים. היתרון של הדיאטה היא היכולת לאכול הכול וללא הגבלה אך בתנאי שהמזון יגיע מן החי והצומח.

החסרונות של דיאטת פליאו מגיעות לידי ביטוי שמדובר בדיאטה יקרה יחסית וכזאת שצריך לברור בה בקפידה את המזון ללא יכולת "לחטוף" משהו מהיר וקטן לאכול כשאין זמן להכין ארוחה גדולה או ארוחה המורכבת ממזון מן החי והצומח בלבד.

דיאטה מסוג זה חייבת להיות כזאת שאינה מכילה ממתקים, גבינות עם חומרים מייצבים, לחמים או מאפים וכל אוכל תעשייתי. המטרה: לאכול מזון ללא תופסים מלאכותיים ומזון לא מעובד – מה שקשה להשיג בכול זמן נתון. אבל אם תצליחו הדיאטה תעזור לחיות בריא ולהוריד מהר במשקל.

לסיכום, דיאטת ניקוי רעלים ודיאטת פליאו הן שתי שיטות שדוגלות בחזרה לחיים טבעיים יותר ובניקוי הגוף מחומרים תעשייתיים, המומלצות בעיקר לפני אירועים חגיגיים כמו החתונה שלכם. שימו לב כי אתם צורכים בכל דיאטה את כמות החבלון הדרושה, את כמות הפחמימות והשומנים ובחרו דיאטה שתספק ירידה במשקל, ניקוי גוף, שיפור מראה העור והשיער, טיפול בבעיות ותסמינים של מחלות כמו תסמונת המעי הגס או הליקובקטור ומחלות לב, ובחרו דיאטה שתספק לכם תפריט עשיר יחסית ומצב רוח טוב מלווה בתחושת שובע. את כל הדיאטות מומלץ לבצע בפיקוח של תזונאי ולאחר ביצוע כל הבדיקות הדרושות להתאמת תפריט באופן אישי.

* המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות