מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

חתן על רמה: בגדי גברים לחתונה שלא יצאו אף פעם מהאופנה

מתלבטים לגבי בגד מחמיא ושיקי לחתונה? ובכן, הגעתם למקום הנכון. במדריך זה נציג את בגדי החתונה שאף פעם לא יצאו מהאופנה ואשר יאפשרו לכם להגיע ליום המאושר בחייכם במראה מחמיא ושיקי.

בגדי גברים לחתונה: מגוון רחב של אפשרויות

בעבור גברים רבים, חליפות חתן נתפסות לא פעם כמיושנות ולא טועמות את הטעם האישי. למעשה, גברים שרגילים ללבוש ביום יום בגדי קזואל או בגדי ספורט מתקשים לרוב למצוא את הבגד שהם מרגישים בו הכי בנוח ביום החתונה, ולכן לא פעם התהליך של רכישת בגדים לחתונה הופך למורכב יותר. זאת ועוד, צריך לקחת בחשבון כי בגד החתונה מלווה את הגבר לא רק באותו היום אלא משמש כתזכורת ליום המרגש ביותר בחיים ולכן על מנת לבצע בחירה מדויקת של בגדים, רצוי לבחון את הסקירה אותה נציג לכם כעת – לטובת בחירה מדויקת של בגדי חתונה שיגרפו מחמאות גם עוד שנים רבות:

חליפת שלושה חלקים

חליפה קלאסית המורכבת משלושה חלקים מהווה דרך מצוינת להגיע לחתונה באופן שמרני אבל עם טוויסט קלאסי מנצח. חליפה כזו מורכבת משלושה חלקים – מכנס, ווסט וג'קט תואמים אותם ניתן לרכוש בצבעים זהים או באמצעות שילוב של גוונים, כמו למשל אפור או כחול כהה. מדובר בחליפה שמתאימה מאוד לאירועי ערב רשמיים בגן אירועים או באולם.

חולצה מכופתרת לבנה ומכנס פשתן

חתונות צהריים הפכו בשנים האחרונות לפופלריות מאוד, אולם צריך לקחת בחשבון כי חתונה הנערכת בצהריים היא לרוב חתונה קלילה יותר ולכן חולצה מכופתרת לבנה בשילוב של מכנס פשתן מהווה דרך מעולה להגיע לאירוע במראה שיקי אך גם מכובד.

מכנס מחויט וווסט

במקום ללבוש חליפת שלושה חלקים שלא פעם עשויה להיות קצת מכבידה ורצינית. דרך נהד'רת להגיע ליום החתונה בעבור גברים שמחפשים מראה רשמי אך גם קליל יותר יכולה להתבצע באמצעות מכנס מחויט אותו ניתן לשלב עם חולצה מכופתרת וווסט. מדובר בלוק יפהפייה שלא יוצא מהאופנה ומחמיא לכל הגברים, בכל גזרה.

חולצה לבנה עם פפיון ומכנס שחור

מכנס שחור שיושב בגזרה צמודה לגוף בשילוב של חולצה לבנה עם פפיון הוא אופציה נהדרת בעבור יום החתונה. כיום ניתן לבצע רכישה של פפיון במגוון טקסטורות וצבעים, ובכך להקפיץ את הלוק ביום החתונה.

לסיכום

ישנם לא מעט אופציות בהם ניתן לשחק – החל מחליפה מכובדת המורכבת משלושה חלקים או לחילופין לבחור בלוק משורר יותר באמצעות בחירה של בדים קלילים אך גם כאלו שמתאימים לאירוע כמו בד פשתן. העדיפו למדוד מספר אופציות שונות בכדי לקבל החלטה, וזאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר לוק על רמה שגם משקף את האופי אבל גם מתאים לכם ובו אתם מרגישים בנוח.

נגישות