מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

שיפור מראה השיער? יש דבר כזה: כל מה שצריך לדעת על הדמיית שיער

אם יש לכם בקרוב אירוע והשיער שלכם לא מסתדר לכם כמו שאתם רוצים, יכול להיות שאתם צריכים לחשוב על הפתרון של הדמיית שיער. במאמר הבא נסביר מה זה הדמיית שיער, למי היא מיועדת, איך מבצעים אותה ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים את התהליך במכון.

מה זה הדמיית שיער?

הדמיית שיער היא טכנולוגיה מתקדמת הנחשבת למעשה לאיפור קבוע של השיער והיא נקראת בשפה המקצועית גם מיקרופיגמנטציה או דרמו־פיגמנטציה לקרקפת. הדמיית שיער יכולה לסייע בתחום האסתטיקה ותפקידה הוא לחקות באופן כמעט מלא את המראה הקצוץ של השיער. בסופו של דבר, השילוב בין הזקיקים הטבעיים והזקיקים המלאכותיים כמעט ולא נראה לעין. בנוסף, יתכן שתצטרכו לבצע את ההדמיה אחת לכמה שנים, שכן ההדפסה של הזקיקים נוטה לדהות בשל התפוררות עור הקרקפת.

למי הדמיית השיער מתאימה?

הטיפול מתאים במיוחד עבור גברים שסובלים מהתקרחות או לגברים עם שיער קצוץ מאד. בנוסף, הדמיית השיער מיועדת גם בעבור גברים שסובלים מחוסרים מקומיים של שיער בזקן. אגב, חשוב שתדעו, אם אתם סובלים מהתקרחות או נשירת שיער אתם ממש לא לבד ואם זה מנחם אתכם במשהו, הסטטיסטיקה אומרת שכ- 80% מהגברים חווים או יחוו בעתיד נשירת שיער והתקרחות. ברוב המקרים הגורמים להתקרחות הזו כלל לא קשורים אליכם באופן ישיר, אלא בגנים שעוברים במשפחה.

שיפור מראה השיער? יש דבר כזה: כל מה שצריך לדעת על הדמיית שיער

איך מבצעים הדמיית שיער?

על מנת להחדיר את הפיגמנטים לעור של הקרקפת מבצעים שימוש במכשיר מיוחד בעל מחט. התפקיד של המחט הוא למעשה להחדיר את הפיגמנטים לעומק הקרקפת, בשפה המקצועית קוראים לזה "ריצוף". אנחנו מניחים שאתם חוששים מכאבים ואכן, מדובר בתהליך שיכול לגרום לגירוי של עור הקרקפת. מומלץ למרוח חומר מיוחד שתפקידו להפחית את הכאב ולמנוע את הגירוי. בכל אופן, ברוב המקרים מדובר בטיפול שנמשך 4 פגישות לכל היותר, תלוי כמובן במורכבות המצב אצלכם. מדובר בטיפול גמיש ואתם תוכלו להמשיך אותו עד שתשיגו את המראה הרצוי עבורכם.

מה חשוב לדעת לפני שעושים הדמיית שיער?

לפני שאתם ממהרים לבצע את ההדמיה, אתם חייבים להגיע לפגישת ייעוץ עם הגורם המקצועי שמבצע אותה. במהלך פגישת הייעוץ יסבירו לכם על הדמיית השיער, על סוגי הטיפולים השונים וידברו אתכם באופן מעמיק על התהליך. בנוסף, פגישת הייעוץ היא הזדמנות מעולה עבורכם לקבל תשובות לכל השאלות ולא פחות חשוב מזה, לבדוק את המקצועיות של המכון שדרכו תבצעו את ההדמיה. מכון מקצועי ואמין זה מכון שגורמי המקצוע שלו יעניקו לכם תשובות ברורות, יהיו סבלניים ולא ישאירו אצלכם שום מקום לספק.

בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לקרוא חוות דעת וביקורות על המכון שדרכו אתם מתכננים לבצע את ההדמיה. מומלץ מאד לבחור במכון ותיק, מנוסה ומקצועי, כזה שיש לו מספיק שנות ניסיון בתחום. בנוסף, בדקו מראש את הסטנדרטים השירותיים של המכון. אחרי הכל, אתם צריכים שכל העת תהיה לכם כתובת ברורה וזמינה לפנות אליה בכל שאלה או בכל התייעצות. אם אתם מרגישים שהשירות שאתם מקבלים לא מקצועי ולא סבלני, המשיכו לחפש מכון אחר לביצוע ההדמיה. אמנם מדובר בתהליך בטוח ולא פולשני ועם זאת, מבינתכם מדובר בהליכה אל הלא נודע ואתם צריכים לקבל מענה לכל החששות שלכם.

לסיכום, אין ספק שהדמיית שיער יכולה להוות עבורכם פתרון מושלם להתקרחות או נשירה, בטח ובטח אם אתם מרגישים שהדימוי העצמי שלכם נפגע מכך. אחרי שני מפגשים כבר תרגישו בה.

נגישות