מתלבשים על האירוע

ארגון ותכנון כל סוגי האירועים

חולמים ליצור עיצוב אגדי וייחודי המזוהה עם הטעם האישי שלכם? ובכן, זה הזמן להכיר את המדפסת שמצליחה לחולל שינויים דרמטיים בעולם האופנה ונמצאת כאן בישראל

הטכנולוגיה הפכה לחלק בלתי נפרד מתחומים רבים, כולל תחום האופנה. למעשה, כיום כל מעצב או מעצבת אופנה יכולים  לממש את החזון האומנותי שלהם וזאת על ידי הדפסה של עיצובים על גבי בדים איכותיים, כמו למשל בד הכותנה אשר נחשב לאחד מהבדים המבוקשים ביותר בעולם עיצוב האופנה. אם גם אתם מחפשים את המקום שיאפשר להם להגשים את החלום וליצור עיצוב אגדי מעשה ידכם, זה הזמן להכיר את חנות הבדים קדנה ואת השירות הייחודי אותו החנות מציעה בעבור מעצבים ומעצבות מתחילים כמו גם מקצועיים.

הדפסה על גבי בד כותנה – כל מה שרציתם לדעת

חנות הבדים קדנה היא חנות בדים ותיקה שלה שני סניפים בנחלת בנימין בעיר תל אביב לצד אתר אינטרנטי חדש. הדפסה על כותנה תאפשר לכם ליצור עיצובים מקוריים במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה, הן בשל הליווי האישי אותו אתם מקבלים במסגרת השירות והן בשל היכולת להוביל ליצירה של מגוון רחב של פריטים העשויים מבד כותנה איכותי. המדפסת של החנות מאפשרת למעצבים ליצור בידול, במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה.

המדפסת הזו היא מדפסת חדשנית אשר באמצעותה ניתן להדפיס על כל סוגי הטקסטיל כמו למשל בד כותנה על פי דרישה, ובהתאם לכך לקבל שליטה הן בתהליך ייצור הקולקציה אבל גם עם שימת דגש על איכות יוצאת מהכלל בזכות הדפסה המתבצעת באמצעות צבעי פיגמנט שאינם מכילים כימיקלים ועל כן ניתן להיעזר במדפסת לא רק לטובת עיצוב של בגדים  למבוגרים אלא גם לילדים. מדפסת זו היא ידידותית לסביבה בזכות טכנולוגיה שמאפשרת להימנע מזיהום, כל זאת מתוך מטרה לאפשר למעצבים אך גם  לציבור לבצע הדפסה תוך יצירה של בידול וייחודיות.

 

 

למי הדפסה על גבי כותנה יכולה להתאים?

ראשית, אם אתם מעצבי אופנה בתחילת הדרך ורוצים ליצור ליין חדשני, אין ספק כי יצירת קשר עם חנות קנדה מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה קולקציה חדשה ומקורית. זאת ועוד, גם הציבור הרחב יכול להיעזר במדפסת לטובת הדפסה על גבי פריטים שונים אותם ניתן להעניק במתנה בעבור יצירה של פריט לבוש לקראת אירוע משפחתי, כאשר לכל אורך הדרך אתם מקבלים ליווי מקצועי מצד הצוות של החנות אשר מקפיד לספק לכל לקוח יחס אישי וכן שימת דגש על התאמה מדויקת גם מבחינת המחיר. באתר הרשמי של קנדה תוכלו לקבל את כל המידע הן לגבי תהליך ההדפסה אבל גם מבחינת התמחור שנקבע בהתאם לסוג הבד, כמות ההדפסה וכן כמות הדיו.

פרצת דרך בעולם האופנה – כאן בישראל

עולם האופנה מתפתח ומתקדם, ועדות לכך ניתן לראות הן ביכולת להוביל ליצירה של בידול על ידי שימוש בעזרים טכנולוגיים לצד קבלת יכולת לפעול לטובת יצירה של קולקציה שמתכתבת עם הטרנדים החמים, כל זאת דרך ביצוע של הדפסה המתבצעת על פי דרישה ועם שימת דגש על שימוש בבדים איכותיים, כמו למשל בד הכותנה. חנות קנדה חרטה על דגלה לספק לכל לקוח – בין אם מדובר במעצבים בעלי שם ובין אם מדובר במעצבים של פריטי טקסטיל. בנוסף, גם אדריכלים כמו גם מעצבים מוצרים לתינוק יכולים וצריכים להיעזר בשירות, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הטכנולוגיה לטובת יצירה של עיצוב מבודל וייחודי שכמותו לא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

לסיכום

אם גם אתם חולמים ליצור עיצוב שמזוהה עם הטעם האישי שלכם, זה הזמן לפנות לחנות קנדה לטובת הדפסה על בד כותנה. מדובר בשירות שיכול לסייע לכם להגשים את החזון העיצובי שלכם ואף להוביל ליצירה של קולקציות שיכבשו את לבבות הצרכנים, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על תהליך ייצור קפדני המתבצע ברמת הגימור והאיכות הגבוהות ביותר.

נגישות